Bądźmy w kontakcie, drogi Użytkowniku!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Serwis za10groszy.pl stworzony jest z myślą o Was, drodzy Użytkownicy. Jesteśmy po to, aby dostarczać Wam wielu powodów do radości i okazji do zdobycia cennych, nowiutkich przedmiotów za grosze!

Dlatego jeśli masz pytania, dręczą Cię wątpliwości, pewne kwestie sprawiają Ci trudności lub chcesz po prostu dowiedzieć się więcej, a informacje z sekcji FAQ są dla Ciebie niewystarczające – napisz do nas, a pracownicy Biura Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie. Wyślij wiadomość, korzystając z formularza kontaktowego. Jest to opcja dostępna tylko dla osób zarejestrowanych, albowiem nigdzie nie udostępniamy bezpośredniego adresu e-mail.

Ale to nie wszystko! Odczuwasz potrzebę podzielenia się swoimi wrażeniami dotyczącymi udziału w Aukcji? Pragniesz wyrazić szczerą opinię? Chcesz uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić innym własną, skuteczną strategię? Wyślij swój post poprzez formularz kontaktowy! Redakcja skrupulatnie zapoznaje się z każdą nadesłaną propozycją wpisu, a najciekawsze nagradza, przyznając autorowi kod doładowujący o wartości od 50 do 500 BIDów.
Jeśli jednak uważasz, że kiepski z Ciebie prozaik, nie masz tzw. „lekkiego pióra” i z trudnością przychodzi Ci przelewanie myśli na papier (a tym bardziej składanie ich w rym), to nic straconego! Po zwycięskiej aukcji podeślij zdjęcie, na którym znajduje się wylicytowany przedmiot ( w Twoim towarzystwie 😉 lub niekoniecznie) i dołącz do niego komentarz, czyli dosłownie kilka słów od siebie. Do odważnych świat należy, a śmiałkom przyznajemy ekstra BIDy!

Każdy, kto polubił naszą stronę na Facebook’u może bez ograniczeń komentować zamieszczane tam posty, brać udział w organizowanych konkursach. Warto skorzystać z tej platformy komunikacji, zacieśniać więzi z innymi Użytkownikami, dzieląc się radami i doświadczeniem, a przy tym świetnie bawić!

My również nie jesteśmy niemi i chętnie dzielimy się z Wami nowinkami ze świata za10groszy.pl, informując o promocjach, konkursach, wydarzeniach. Cyklicznie na adres poczty elektronicznej każdego Użytkownika przesyłamy e-maile informacyjno-reklamowe oraz newslettery, w których przekazujemy interesujące wieści. Do tego dorzucamy komunikaty, jak również grafiki pojawiające się na Waszym ekranie zaraz po zalogowaniu się w Serwisie.

Świadomość, iż jesteście z nami w kontakcie niezmiernie nas cieszy. Dokładamy starań, by korzystanie z Serwisu było dla Was czystą przyjemnością. Każda reakcja i odzew z Waszej strony to prawdziwy wiatr w żagle i koło zamachowe naszych działań!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.