Nie rezygnuj, odwiedź bloga!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneTwoja przygoda z portalem www.za10groszy.pl zaczęła się przegraną? To nic takiego, powodów mogło być wiele… Zbyt mała liczba BIDów, starzy wyjadacze na aukcjach, brak odpowiedniej strategii lub najczęstszy powód nie tylko dla początkujących –PECH!
 Zapytasz co wspólnego ma ze sobą licytacja z pechem? Już tłumaczę. Na aukcji można spotkać tzw. “hieny”.


Strategia hien na aukcjach za10groszy.pl bardzo przypomina działanie prawdziwych hien w przyrodzie. W pierwszej kolejności rzucają się na ofiary ”słabe i kulawe”. Podobnie jak hiena żyjąca w przyrodzie wyczuwa swoją ofiarę na kilka kilometrów, tak samo hieny w serwisie za10groszy.pl wyczuwają świeżaków, którzy nie mają doświadczenia i nie dysponują dużą liczbą bidów. Wykorzystują ten fakt i nie dają szans na wygraną.

Potrafią zapolować również na grubszą zwierzynę. Obserwują aukcje z wyższej półki i cierpliwie czekają, aż ceny licytowanych przedmiotów pójdą w górę, a osoby licytujące wyprztykają się z bidów, zmęczą się i wtedy atakują włączając się niespodziewanie do już trwającej od jakiegoś czasu aukcji. Kiedy już zaatakują ”gonią” ofiarę tak długo, aż opadnie całkowicie z sił, straci wszystkie bidy lub motywację do dalszej licytacji i w ten sposób często wygrywają aukcje.

Nie ma się co dziwić, że hieny na aukcjach za10groszy.pl nie cieszą się dobrą opinią.

 Na aukcji panuje prawo dżungli. Są hieny, jest też lew. Lew jest królem. Jak działa lew w serwisie www.za10groszy.pl? Lew jest bezwzględny, doświadczony, z klasą i gruuubym portfelem pełnych BID-ów.

To tak na koniec, powiem krótko jak licytować. Przede wszystkim z rozwagą. Nie za wszelką cenę… Odpuścisz na jednej, nie stracisz wszystkich BID-ów i spróbujesz swoich sił na następnej aukcji.

Arek105


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.