Portal za10groszy.pl moim najlepszym odkryciem

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chciałabym opowiedzieć o mojej historii związanej z odkryciem portalu za10groszy.pl.

O za10groszy.pl usłyszałam kilka miesięcy temu. Licytował na nim mój znajomy. Opowiedział mi o tym, że tam licytuje i że udało mu się wygrać aparat za kilka złotych. Pomyślałam wtedy, że to musi być naprawdę świetna sprawa wygrywać markowe produkty dosłownie za grosze. Chciałam spróbować, ale pomyślałam, że to może być jakiś przekręt, bo kto sprzedawałby telewizor czy aparat za tak niską cenę. Ciężko mi było w to uwierzyć i po prostu trochę bałam się w to wejść. Spróbowałam kiedyś licytować na zwykłych stronach aukcyjnych. Miałam nadzieje znaleźć coś ciekawego. Przejrzałam kilkadziesiąt albo kilkaset ogłoszeń, ale oferty nie były zachwycające. Wystawiane rzeczy były wybrakowane lub zepsute, a ich naprawa byłaby kosztowna i zakup był w ogóle nieopłacalny.

Któregoś dnia przypomniałam sobie o portalu za10groszy.pl. Pomyślałam, że nie zaszkodzi mi wejść, trochę poczytać i popatrzeć

Któregoś dnia przypomniałam sobie o portalu za10groszy.pl. Pomyślałam, że nie zaszkodzi mi wejść, trochę poczytać i popatrzeć. Tak też zrobiłam. Pierwszą rzeczą jaka mnie zaskoczyła było porównanie aukcji na za10groszy.pl i innych typu Allegro i eBay. Różnica była kolosalna. Ciężko było mi uwierzyć, że to możliwe, ale poszłam dalej. Zobaczyłam już trwające licytacje. Ku mojemu zaskoczeniu, rzeczywiście ceny były niesamowicie niskie, a wszyscy mogli podbijać cenę tylko o 1 grosz. Przejrzałam zakończone i moje zdziwienie rosło coraz bardziej. Postanowiłam, że muszę spróbować, bo taka okazja nie może mnie ominąć.

Założyłam konto i potem musiałam się dowiedzieć dokładniej, o co chodzi z BIDami. Mogłam je kupić, albo za grosze wylicytować. Potem jednak przeczytałam, że można je zdobyć całkowicie za darmo pisząc dla bloga za10groszy.pl. Wtedy już całkowicie zakochałam się w tym portalu. Daje możliwość licytacji każdemu, nawet tym, którzy obecnie nie mają środków na zakup BIDów. Mam nadzieję, że wygram kilka aukcji w przyszłości. Dziękuję i gratuluję twórcom portalu za10groszy.pl, którzy dokonali niemożliwego i uszczęśliwiają coraz większe grono ludzi. Polecam tą stronę gorąco każdemu i zachęcam do licytacji.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.