Automaty – kilka prawd

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Użytkownikiem portalu www.za10groszy.pl jestem już od ponad miesiąca. Bacznie przyglądam się wielu licytacjom. Sam na swoim koncie posiadam trzy zwycięskie aukcje. Staram się odwiedzać portal co najmniej raz dziennie. Z moich obserwacji wynika, że mnóstwo użytkowników uczestniczących w aukcjach korzysta z automatów. Dlaczego?

Po pierwsze: Automat pozwala im przebijać dany przedmiot bez obaw, że nie zdążą.

Po drugie: Nawet jeśli z naszej strony np. zatnie czy zawiesi nam się komputer, to on nadal będzie licytował ustaloną ilość przebić.

Po trzecie: Automat zawsze przebija w ostatniej sekundzie. Co zwiększa szanse użytkownika. (Inni użytkownicy przebijają ręcznie np. co 6 sekund – żeby zdążyli). 

Automat zawsze przebija w ostatniej sekundzie. Co zwiększa szanse użytkownika.

Po czwarte: Nawet jeśli włączymy automat to sami możemy ręcznie przebijać dany przedmiot. Wtedy BIDy nie odpisują się z ustalonych przebić automatu, a napis, że jest włączony ”automat” nie będzie widoczny.

Po piąte: Użytkownik musi ustawić automat na minimum 45 przebić. Może to zrobić nawet jeśli nie ma odpowiedniej liczby BIDów na koncie. Wystarczy wpisać minimalną liczbę przebić.

Zalet korzystania z automatów jest naprawdę sporo. Ale mimo wszystko automat nie oddaje tak wielkiej satysfakcji, tak dużych emocji jak ręczne licytacje. Możemy wiele BIDów stracić, gdyż nie zawsze jest widoczna liczba osób, które również mają ustalony automat. A minimalna liczba przebić to 45.

Mimo wszystko każdy użytkownik ma swoją taktykę, której powinien się trzymać i ją ulepszać. Nie poddawajcie się widząc napis „automat” i licytujcie. Pamiętajcie drodzy użytkownicy: żeby włączyć automat nie trzeba mieć dużo BIDów na koncie. Nie poddawajcie się łatwo i uparcie dążcie do celu. ☺

Szalonygucio


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.