Instrukcja obsługi za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Kupujesz nowy laptop, instalujesz nowy program komputerowy, logujesz się w nowym serwisie internetowym – pierwsze co robisz, to czytasz instrukcję obsługi. Kompletny zbiór zasad oraz przepisów wyjaśni zasady działania danego produktu. Przeczytaj zatem instrukcję obsługi za10groszy.pl i zacznij aukcyjną zabawę!

1. Lektura Regulaminu

Pierwsze co należy zrobić to poznać Regulamin Serwisu. Tam znajdziesz wszelkie niezbędne informacje i zasady postępowania na naszych Aukcjach. Poznasz poszczególne funkcje Serwisu, obowiązujące zakazy i warunki uczestnictwa w licytacji.

2. Rejestracja w Serwisie

Znając już zasady działania Serwisu, wypełnij formularz rejestracyjny. Wpisz swoje dane: e-mail, nazwę użytkownika, datę urodzenia lub zarejestruj się przez Facebooka.

3. Zakup BIDów

Twoje Konto zostanie w pełni aktywowane po wykupieniu pierwszego pakietu BIDów. Dla nowych Użytkowników dostępny jest pakiet promocyjny. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy dla siebie pakiet BIDów.

4. Zapoznanie się z zakładką Pomocą i FAQ

Jak licytować, czym są limity wygranych Aukcji oraz jak ustawić Automat – takie informacje znajdziesz w zakładce Pomoc. Kompendium wiedzy o Serwisie rozwieje wszelkie wątpliwości. Dodatkowo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania szukaj w FAQ.

5. Początki na Aukcjach Debiut

Tylko dla osób debiutujących w Serwisie dostępne są Aukcje Debiut. Jeżeli jeszcze nie masz na swoim koncie zwycięstwa, zawalcz na Aukcji Debiut o bon lub przedmiot. Mniejsza liczba Użytkowników, to większa szansa na pierwszy sukces.

6. Obserwacja innych Użytkowników

Rywalizacja z innymi uczestnikami dostarcza wielu emocji. Obserwuj poczynania swoich konkurentów i wyciągaj wnioski. To pozwoli Ci na stworzenie innej, skuteczniejszej taktyki.

7. Dodatkowe funkcjonalności Serwisu

Wiele ważnych informacji dostarczy Ci zakładka Statystyki, gdzie znajdziesz m.in. dane dotyczące liczby wydanych BIDów przez zwycięzców danych Aukcji. Dołącz też do dyskusji i czatuj podczas licytowania. Możesz również komentować swoje wygrane Aukcje i zdobywać dodatkowe BIDy!

8. Systematyczne czytanie Bloga

Informacje o wszelkich nowościach, promocjach i zmianach w Serwisie znajdziesz na Blogu. Poznaj opinie innych Użytkowników oraz twórz autorskie posty i zdobywaj dodatkowe BIDy. Czytaj Bloga, by być na bieżąco!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.