Biurko, które możesz zabrać wszędzie!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Zespół projektantów z Nowej Zelandii stworzył stół – biurko wykonane z… kartonu!

Fraser Callaway, Oliver Ward i Matt Innes, autorzy projektu noszącego nazwę „Refold” (złożyć ponownie), twierdzą, że ich mebel jest “elastyczny, składany, przenośny, niedrogi i 100% do recyklingu.” Co ciekawe, może utrzymać ciężar dorosłego, mimo iż waży zaledwie 6,5 kg! Istnieje możliwość rozłożenia go do pozycji siedzącej, do pozycji stojącej lub po prostu złożyć i przenieść w dowolne miejsce. To doskonała propozycja dla osób ceniących mobilność w życiu zawodowym, wszelkich artystów i twórców, dla których częsta zmiana otoczenia stanowi bodziec do działania i źródło inspiracji.

This slideshow requires JavaScript.

Do pełni szczęścia, będącego nieustannie w drodze „wagabundy” potrzebny jest… doskonałej klasy laptop. Gdy już wejdzie w posiadanie tego niebanalnego mebla, powinien zajrzeć na za10groszy.pl i wylicytować fajny sprzęt, taki jak laptop konwertowalny Acer Aspire Switch lub Asus Transformer Book, za dosłownie grosze! Tym samym za niewielkie pieniądze stworzy sobie idealne zaplecze do efektywnej, kreatywnej pracy.

Jednak trzeba pamiętać o jednym – warto odpuścić sobie picie kawy przy stanowisku pracy, bo nasz mebel może na tym mocno ucierpieć. A gdy wyleje nam się kubek z wrzątkiem, przy okazji ucierpi nasz supernowoczesny laptop wylicytowany na za10groszy.pl! Byłoby szkoda!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.