Nie odpuszczę! Nie poddam się!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Moja zabawa w serwisie www.za10groszy.pl zaczęła się jakieś 1,5 roku temu. Zobaczyłam wtedy reklamę w TV tej strony i z ciekawości od razu włączyłam laptopa.

Przez kilka kolejnych dni obserwowałam sobie aukcje i dziwiłam się jak to możliwe, że tak wiele ludzi wygrywa aukcje warte bardzo dużo za bezcen. W końcu sama założyłam konto. Na początek wygrałam bon na zakupy o wartości 100 zł. Było to dla mnie wielkie zaskoczenie. Pewnego razu w nocy przycisnęłam sobie na aukcji „przebij”. Chciałam zobaczyć, jak to działa i nagle okazało się, że aukcja została zakończona, a wygrałam ją akurat ja!

Poproszono mnie o wysłanie skanu swojego dowodu osobistego. Zrobiłam to jak najszybciej po to, aby moja aukcja wygrana została w końcu zweryfikowana. I tak też się stało. Wygraną zamieniłam na bidy, aby móc licytować dalej. Niestety moja chciwość nie wyszła mi na dobre. Bidy straciłam, a nie wygrałam nic. Wtedy to pomyślałam, że doładuję konto za pomocą sms. Doładowałam i spróbowałam tym razem wygrać kolejną aukcję. I wygrałam pakiet 200 Bid + 50zł. Byłam tak bardzo podekscytowana, że znowu wymieniłam wygraną na bidy i niestety, ale znowu wszystko przegrałam.

Myślałam, że to już koniec. Poddam się i więcej nie gram. Niestety, ale tak mnie to wciągnęło, że sobie nie odpuściłam

Myślałam, że to już koniec. Poddam się i więcej nie gram. Niestety, ale tak mnie to wciągnęło, że sobie nie odpuściłam. Po jakimś czasie znowu doładowałam konto i udało mi się wygrać. Wtedy były wygrane dwie aukcje, jedne to były perfumy, a druga kamerka internetowa. Znowu to zamieniłam na bidy. I zaczęłam walczyć o bony podarunkowe na zakupy wartości 50zł. Udało mi się wygrać kilka bonów i byłam bardzo szczęśliwa.

Tym razem już ich nie wymieniłam na bidy. Opłaciłam wygraną oraz przesyłkę. Moje następne zakupy w sklepie były dużo bardziej przyjemne. A czemu? Zapłaciłam za nie bonami! Mój biedny portfel w ogóle na tym nie ucierpiał. Bardzo polecam serwis za10groszy.pl. Mimo swoich porażek przez moją zachłanność, poleciłam go już innym i teraz cieszą się wygranymi tak samo, jak ja.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.