Kilka wskazówek, które mogą się przydać

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jak licytować, by odnosić sukces? Każdy chciałby poznać złotą zasadę i cieszyć się z wielu wygranych Aukcji. Jednak tylko cierpliwość i szeroka wiedza na temat licytacji pozwoli cieszyć się ze skutecznej strategii oraz nowych, markowych przedmiotów, których na naszych Aukcjach nie brakuje. Poniżej kilka wskazówek, które mogą się przydać, zwłaszcza nowym Użytkownikom:

1. Inwestuj w BIDy. Na dobry początek możesz skorzystać z promocji dla nowych Użytkowników. Następnie spróbuj swoich sił w Aukcjach z pakietami BIDów. Niebawem stan Twojego Konta będzie pozwalał Ci na udział w licytacjach z przedmiotami.

2. Działaj z rozwagą. Świetne produkty mogą być Twoje, ale jak wiadomo – nie od razu Rzym zbudowano. Zanim będziesz gotowy na rywalizację o telewizor czy laptop, trenuj na „mniejszych” Aukcjach. Praktyka czyni mistrza!

3. Bacznie obserwuj. Wiedza na temat innych Użytkowników jest niezwykle cenna. Obserwując ich poczynania, dowiesz się, jaką taktykę sobie upodobali.

4. Wybierz ulubioną porę. Uczestnictwo w Aukcji wymaga skupienia, dlatego wybierz czas, gdy możesz swobodnie korzystać z Serwisu. Natomiast w innych porach, np. wcześnie rano lub w środku nocy, za Ciebie może licytować Automat. Żadna Aukcja Cię wtedy nie ominie.

5. Oszczędzaj na licytowaniu. To możliwe, bo im więcej wygranych Aukcji, tym więcej zaoszczędzisz. Pamiętaj jednak, że do każdej licytacji trzeba się przygotować. Sprawdź statystyki, oceń zainteresowanie innych Użytkowników oraz zasoby swojego bidowego portfela.

6. Konsekwencja sprzyja wygrywaniu Aukcji. Wybierz jedną Aukcję i trzymaj się obranej strategii. Zdaniem wielu Użytkowników prawdopodobieństwo wygrania licytacji jest większe, gdy uczestniczysz tylko w jednej.

7. Podawaj wyłącznie prawdziwe dane. Podczas wypełniania formularza upewnij się czy wszystkie informacje są aktualne i zgodne z tymi podanymi w dokumencie tożsamości. To bardzo ważne przy weryfikacji Twojego Konta.

8. Dokształcaj się na bieżąco. Regulamin oraz zakładka Pomoc to doskonałe źródła informacji. Znając zasady działania Serwisu nie popełnisz błędu, który mógłby kosztować Cię przygarną w wymarzonej licytacji.

9. Czytaj Bloga i wpisy innych Użytkowników. Informacje na temat Serwisu czerpać możesz również od innych uczestników zabawy. Regularnie odwiedzaj Bloga, a żadna nowość Cię nie zaskoczy.

10. Po prostu baw się! Aukcje na za10groszy.pl to przede wszystkim dobra zabawa i emocje.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.