Opcja Automat

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Podczas licytowania wiele ludzi używa opcji “Automat” więc zainteresowało mnie jak sprawdzić, ile przebić zostało jeszcze automatowi. Zauważyłem, że wystarczy sprawdzić, ile czasu nastąpiło po zmianie ustawień w automacie. Kiedy licytują już od dłuższego czasu same automaty, na przykład 10-15 sekund można z łatwością obliczyć ile przebić miało miejsce w danym okresie czasu. Czyli jeżeli po przebiciu mamy następne 10 sekund na przebicie, a wiadomo, że automaty licytują po ostatniej sekundzie.

Jeżeli licytują same automaty wystarczy sprawdzić, co ile np. w ciągu minuty robią 6 przebić (gdy po przebiciu mamy 15 sekund na przebicie, są 4). Oczywiście, jeżeli ktoś chce liczyć ile razy dany automat przebijał to jego wola. Metoda, którą opisuję działa tylko, jeżeli ktoś zmieniał ustawienia automatu. Wpadłem na to, gdy oglądałem licytację maszyny do kawy i gdy już poukładałem sobie w głowie działania i chciałem przebić, licytacja się oczywiście skończyła ;). Pewnie wielu z was o tym wiedziało, lecz jak wiadomo coraz to nowsi gracze przybywają po tym jak zobaczyli reklamę w telewizji, sam zresztą zostałem tak zwerbowany :).

Wygrałem na razie tylko jedną aukcję i oczywiście wymieniłem na bidy, lecz wszystko mnie tak kusiło, że licytowałem po kawałku i straciłem 400 bidów. Pewnie dla większości z was jest to mała kwota, lecz dla niektórych jest to majątek. Mam nadzieje że ten sposób przyczyni się w pewnym procencie do wygrywania aukcji przeze mnie jak i przez was :] . Liczę na to, że uda mi się wygrać jak najwięcej za jak najmniej, co na tym serwisie jest bardzo prawdopodobne. Emocje gwarantowane.
Pusz178


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.