Jesienna wędrówka z plecakiem sportowym

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jesień to czas na spokojną wędrówkę. Górskie ścieżki są wtedy mniej zaludnione i można bez przeszkód podziwiać piękno przyrody. Wybierając się na taką wyprawę niezbędny jest ekwipunek podróżnika. Wszystkie globtroterowe gadżety zmieścisz w plecak sportowym Photo Sport 200 AW. Właśnie taki model można za grosze wylicytować na naszych Aukcjach. Sprawdź!

Placek Lowepro jest dokonały dla entuzjastów fotografii, którzy preferują aktywne spędzanie czasu. Plecak wyposażany jest w specjalną kieszeń na aparat. Dzięki temu w pełni gotowa lustrzanka z zamontowanym obiektywem i lampą błyskową można być bezpiecznie przenoszona. Oddzielne komory na jedzenie oraz ubranie sprawiają, że wszystko jest odpowiednio posegregowane. Plecak posiada także wielofunkcyjne punkty mocowania oraz odblaski, dzięki którym bez względu na pogodę, będziemy widoczni. Gdzie zatem tej jesieni wybrać się na górską wędrówkę?

Lowepro-Photo-Sport-200-AW_wellbid_o_21. Bieszczady – Wetlina – Połonina Wetlińska

Wyjątkowo urokliwe tereny, charakteryzujące się imponującymi polanami szczytowymi, czyli połoninami. Takie widoki występują wyłącznie w Bieszczadach.

2. Pieniny – Szczawnica – Sokolica

Górsko-leśna wędrówka również może być przyjemna, zwłaszcza gdy na koniec czeka przepiękna panorama Dunajca. Rzekę, znajduje się 300 m w dół, a wokół niej roztaczają się masywne górskie szczyty.

3. Karkonosze – Karpacz – Śnieżka

Trasa dla wymagających. Malownicze tereny Sowiej Doliny to część atrakcji tego szlaku. A dobra widoczność umożliwia podziwianie cudownej jesienniej odsłony Sudetów.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.