Smak zwycięstwa oraz porażki

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nie ja jeden wiem, jak to jest. Każdy z Was na pewno wygrał niejedną nagrodę w serwisie i nieraz przegrał ogromną ilość BIDów, bo natrafił na automat, który był silniejszy albo do takiego biedaka po prostu dołączały się kolejne nowe. Przegranej często możemy się spodziewać na aukcjach z przebiciem x9, jeżeli mamy bardzo mało BIDów. Trudno jest ustrzelić drogi przedmiot kilkoma strzałami, o którego ludzie prowadzą zacięte wojny i to na wszystkich licytacjach tego typu.

Zwycięstwo jest czymś wyjątkowym, nawet na pakiecie 100 BIDów, szczególnie przeżywamy szok, jak zobaczymy, że wygraliśmy jakąś drogą aukcję, ponieważ nie wystrzeliły automaty albo staramy się zaryzykować nasze BIDy i nastawiamy takie cudeńko z nadzieją, że będziemy jedyni. Czasem się nam uda, ale przeważnie mamy takiego pecha, że z nami są jeszcze inne 3 automaty na aukcji, gdzie średnia ich ilość wynosi 1.

Zawsze też jest istotne, o jakiej porze gramy. Dzień i godzina się liczą. W nocy w serwisie znajduje się mniej aukcji, ale i uczestników nie ma też tak wielu, jak w niedzielę po południu. Istotne jest to, że trzeba zawsze zwracać wtedy uwagę na swoich oponentów i jeśli mamy zamiar grać na jednej z aukcji, to warto sprawdzić, czy nasz przeciwnik nie gra też na innej licytacji.

Co z kolei jest efektem końcowym? To wygląda tak, że albo wygramy aukcję jednym ze swoich sposobów. Możemy też ją przegrać, ale wtedy nie warto tracić zbyt wielu BIDów. Może i zdecydujemy o tym, by nie włączać się do danej aukcji. Wtedy będziemy ją tylko obserwować, nie ponosząc kosztów. 

Płacimy za wygraną i zabieramy nagrodę lub wymieniamy ją na BIDy.

Gdy wygramy aukcję z danym przedmiotem pojawią się 2 możliwości. Pierwsza, to taka, że płacimy za wygraną oraz za wysyłkę i zabieramy ją do domu. Druga to ta, że wymieniamy naszą nagrodę na BIDy, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów (z wyjątkiem tych BIDów, co straciliśmy podczas aukcji). Jeśli jesteśmy częstymi bywalcami serwisu i chcemy zagrać w końcu o coś bardzo drogiego, to wtedy zastanówmy się nad wymianą naszej nagrody, ale zawsze jedną nagrodę warto zabrać, ponieważ BIDy mogą się bardzo szybko skończyć i nawet nie zobaczymy kiedy, a naszej nagrody już nie będzie.

Nigdy nie warto się załamywać. Nagroda w końcu sama nas odnajdzie i w końcu dostaniemy, to co byśmy chcieli, a każdy ma swój upragniony przedmiot. Nim może być wszystko. Od jeżdżącego Dusty’ego, po monitory LG, albo nawet i najdroższe telewizory. Po prostu kupujmy pakiety BIDów i próbujmy dopiąć swego! Może to potrwać i kilka miesięcy, ale zobaczycie, że wkrótce to się stanie.

Buccaneer


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.