Wstęp według Choika!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Któregoś dnia siedząc w domu (zabijając czas przed lapkiem ) zobaczyłem reklamę witryny za10groszy.pl. Wszedłem w link chcąc zobaczyć jak to wygląda,  jakim cudem za grosze można zakupić przedmioty warte nawet kilka tysięcy. Szybka rejestracja i pierwsze co mnie na początku zaskoczyło – zakup bidów, by mieć pełny dostęp do serwisu.

Na samym początku trochę  mnie to odrzuciło, ale kosztowało to parę złotych, więc postanowiłem spróbować. Na początku licytowałem kilka aukcji na raz, co zakończyło się niestety (dla mnie) utratą bidów. Po krótkim przemyśleniu zakupiłem bidy. To co teraz napisze może się przydać nowym użytkownikom, starzy wyjadacze już wiedzą co i jak.

1) Na starcie wiadomo jak to na starcie, nie bardzo wiemy o co chodzi, nie wszystko jest do końca jasne. Różne opcje automaty, przebicia, licytacje. Więc zaraz po załadowaniu bidów wchodzimy na aukcje, widzimy kilka przedmiotów i tu uwaga trzeba trzeźwo myśleć!

2) Na dobry początek polecam pakiet tysiąca bidów (140 pln). Nie jest to mega dużo, ale pozwoli nam osiągnąć kilka celów, natomiast jeżeli jeszcze nie jesteśmy przekonani do serwisu to mniejszy pakiet 200 bidów (40 pln) wystarczy (z takim zaczynałem).

3) Na dobry przedmiot typu (aparat, telefon, telewizor, rzeczy powyżej kilkuset pln) z budżetem 100 bidów nie mamy co się porywać. Żeby na poważnie powalczyć o taki przedmiot potrzeba ok. 500-1200 bidów.

4) Lepiej jest inwestować na początku w aukcje, na których serwis oferuje nam bidy i na przykład bon wysokości 50 pln lub same bony. Są to bardzo  dochodowe przedmioty dla naszego salda bidów. Musimy tylko wygrać kilka aukcji. Licytacje nie trwają zbyt długo i cena również nie jest zbyt wysoka (dziś już 2x kupiłem za 2 gr) straciłem na tym ok. 9 bidów, a zyskałem prawie 900 bidów (każda wygraną możemy wymienić na bidy) na każdej aukcji.

5) Automaty będą na każdej aukcji z wartościowym przedmiotem. Lepiej wtedy poczekać aż same trochę nadwyrężą swój budżet i po prostu liczyć, bo automat dodaje swoją ofertę zawsze jako ostatnią. Minimalne jest 45 przebić to liczymy sobie 45 przebić = 450 sekund, jeżeli automat nie zmieni swoich ustawień to po 450 sekundach jesteśmy zwycięzcami.

Pozdrawiam Daniel 🙂


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.