Nowości na Aukcjach! Sprzęt do stylizacji włosów

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Już niebawem w Serwisie za10groszy.pl pojawią się nieobecne do tej pory na Aukcjach nowoczesne urządzenia do stylizacji włosów.

Idealnie ułożona fryzura to podstawa doskonałego, kobiecego wizerunku. Pielęgnujemy swoją czuprynę z nieskrywaną wręcz przyjemnością, wmasowując w głowę maseczki, odżywki, kremy. Ale to nie wszystko! Warto zaopatrzyć się w dobrej klasy sprzęt do stylizacji.

Najnowsze urządzenia popularnych, cenionych marek zdobędziesz za grosze na naszych Aukcjach!

Suszarka Remington D3710 Dual Turbo dzięki zastosowaniu dwóch turbin suszy włosy o 30% szybciej. Cichy silnik, pomimo wolniejszej pracy, działa niesłychanie efektywnie, wytwarzając intensywny strumień powietrza. Urządzenie dysponuje 2-stopniową regulacją siły i 3-stopniową regulacją temperatury nawiewu. Za sprawą funkcji jonizacji pełne blasku włosy nie elektryzują się.
remington-D3710Prostownicę Wet2Straight Remington S7200 w odróżnieniu od innych urządzeń można stosować na lekko osuszone włosy, dzięki czemu nie trzeba uprzednio korzystać z suszarki. Posiada cyfrowy wyświetlacz temperatury z 10-stopniową regulacją w zakresie 140°C – 230°C, a dzięki funkcji Turbo Boost nagrzewa się do maksymalnej temperatury dosłownie w 15 sekund! Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie ruchomych płytek ceramicznych nasączonych mikroodżywką aktywowaną pod wpływem ciepła, która w molekularnej ilości jest delikatnie rozprowadzana podczas stylizacji, gwarantując równomierny nacisk na włosy i olśniewający efekt!
Remington S7200Babyliss Curl Secret C1000E to lokówka, która sama robi loki! Automatycznie wciąga kosmyk włosów. Chcesz, aby Twoje loki miały inny wygląd za każdym razem? Zmień czas nagrzewania, a otrzymasz inny efekt. Osiem sekund wystarczy, aby uzyskać lekkie fale, po 10 sekundach otrzymamy sprężyste loki, a po 12s – mocno skręcone kędziorki. W urządzeniu istnieje możliwość ustawienia dwóch wartości temperatury – 210°C dla delikatnych i cienkich włosów, a 230°C dla mocnych i grubych.
babyliss_curlChcesz wyczarować na swojej głowie super fryzurę, bez ryzyka, że Twoje włosy ulegną zniszczeniu podczas procesu stylizacji? Koniecznie odwiedź Serwis za10groszy.pl i weź udział w licytacji super lokówek, prostownic i suszarek!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.