Dlaczego warto Kupić Teraz?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Licytuj i kupuj – nasze Aukcje dają Ci wybór. Oferujemy markowe produkty oraz elektroniczne nowości, często nieosiągalne w tradycyjnych sklepach. U nas już dziś można zawalczyć o wymarzony produkt lub po prostu go kupić, klikając na przycisk Kup Teraz!

Opcja Kup Teraz dostępna jest na wybranych Aukcjach, przez 24 godziny po zakończeniu licytacji. Poznasz je po symbolu wózka sklepowego. Jeżeli zdecydujesz się kupić wybranych przedmiot, wystarczy kliknąć na przycisk z napisem „Kup Teraz”. Dlaczego warto skorzystać z tej opcji?

1. Wymarzony sprzęt będzie Twój bez względu na wyniki licytacji.

2. Możesz przeżywać emocje na Aukcji i robić zakupy markowych produktów.

3. Odzyskasz wszystkie BIDy zwrotne, wydane podczas Aukcji.

4. Biorąc udział w Aukcji, obniżasz cenę przedmiotu.

5. Skorzystanie z opcji Kup Teraz nie wlicza się do limitu wygranych Aukcji.

Możliwość obniżenie ceny po skorzystaniu z Kup Teraz to nowe udogodnienie dla naszych Użytkowników. Wprowadziliśmy je, dając wybór – niższa cena lub zwrot BIDów. Każdy samodzielnie decyduje, która opcja jest dla niego korzystniejsza.

Natomiast procedura odzyskania BIDów wydanych na Aukcji rozpoczyna się po dokonaniu płatności. Po uregulowaniu całej kwoty, na którą składa się cena rynkowa, opłata manipulacyjna oraz koszty wysyłki, towar zostanie do Ciebie przesłany w ciągu dwóch tygodni. W zakładce MOJE KONTO możesz potwierdzić odbiór przesyłki, a za maksymalnie 45 dni BIDy zwrotne pojawia się na Twoim koncie.

Nie trać zatem czasu. Wybierz wymarzony produkt i rozpocznij zabawę na za10groszy.pl!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.