Czytajcie regulaminy!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Zwykle, gdy znajdujemy jakąś ciekawą stronę czy portal, dzielimy się tym z najbliższymi, przyjaciółmi, znajomymi. Tak też zrobiłem, gdy trafiłem na za10groszy.pl. Razem z żoną zarejestrowaliśmy się i zaczęła się zabawa w licytowanie różnych przedmiotów. Oczywiście poczytałem wcześniej jak działa serwis i jak się licytuje. Jednak nie zagłębiłem się w najważniejsze – regulamin 😀

Jeżeli za10groszy.pl to Wasz pierwszy serwis aukcyjny to pamiętajcie, że diabeł tkwi w szczegółach! Dla mnie takim niedoczytanym szczegółem była informacja o “kontach powiązanych”. Licytując bez opamiętania z żoną trafiliśmy zupełnie przypadkiem na tę samą aukcję. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem, że licytujemy ten sam przedmiot! Mało tego – zaczęliśmy się dla żartu przebijać 🙂 Sprawiło nam to “kupę” śmiechu, a po chwili konsternację, gdy okazało się, że wygrałem aukcję 😀 Szaleństwo zakończyło się następnego ranka, gdy otrzymałem maila, w którym była informacja o zablokowaniu konta z powodu złamania regulaminu. Wtedy dopiero sięgnąłem głębiej w lekturę regulaminu serwisu. Po chwili znalazłem interesujący mnie fragment – oczywiście konta powiązane nie mogą uczestniczyć w tej samej aukcji – logiczne. Zabawa się skończyła.

Cała sprawa wydawała się beznadziejna, ale po kilku dniach korespondencji z Biurem Obsługi Klienta udało się wyjaśnić całą sytuację. Nie chciałem, aby mój błąd w postaci niedoczytania regulaminu, zakończył zabawę mojej kochanej żony, która czerpała z licytacji wiele satysfakcji. Mało brakowało, a musielibyśmy sobie znaleźć jakąś inną odskocznię od życia codziennego – czym niewątpliwie w tym momencie są aukcje na za10groszy.pl. Pamiętajcie – czytajcie regulaminy, bo jeden głupi błąd może zakończyć całą zabawę bezpowrotnie.

Freebase17


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.