Warto podglądać jak radzą sobie inni!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pierwszy raz w serwisie zalogowałem się na początku wakacji. Z początku dużo czytałem na temat portalu, szukałem opinii i rad dotyczących strategii i taktyk innych użytkowników. W końcu wszedłem do gry i wygrałem aukcję debiut.

Propozycje dla debiutantów to zwykle bony sodexo (50zł) plus pakiet bidów (200), ale zdarzają się również przedmioty za około 100 czy 200 złotych, takie jak np. suszarka do włosów. Zwykle na początku swojej kariery w serwisie, każdy wymienia wygraną na bidy, by mieć ich choć troszkę więcej. By zbierać bidy, postanowiłem codziennie walczyć o pakiet 100bidów. Z początku szło mi to świetnie, wygrywałem kilkoma przebiciami i tak dzień w dzień wzbogacałem moje konto. Niestety wakacje przyciągnęły do portalu chyba wielu młodych użytkowników, którzy walczyli o “setki” jak o telewizor, przebijając automaty i doprowadzając aukcję do zbyt wysokiej kwoty.

Teraz, po dłuższej obserwacji, uważam że lepiej licytować pakiety 500 bidów. Przebicie jest takie samo, a przynajmniej wygrana większa i nawet jak stracimy te 100, czy 200 bidów, to dalej jesteśmy na plusie o kilkaset bidów. Wydaje mi się również, że aukcje pakietów 500 bidów, nie są aż tak oblegane jak “setki”. Po paru tygodniach licytowania i wymieniania wygranych na bidy, stwierdziłem również, że trzeba jakieś wygrane zabierać do domu. Wiem, że wielu użytkowników licytuje, jak leci, klikając w cokolwiek, byleby wygrać i doładować konto bidami. Przychodzi jednak gorsza chwila w serwisie i zostajemy z niczym. Ja właśnie dlatego od czasu do czasu stawiam na bony sodexo. To wygrana, z którą można zrobić dosłownie wszystko, kupić cokolwiek, co akurat jest nam potrzebne.

Ostatnio troszkę odpuściłem licytowanie, nowych użytkowników pojawił się ogrom, ceny rosły strasznie i sposób licytowania niektórych też mnie zniechęcił. Teraz planuję wrócić do gry. Już dziś pierwszego dnia roku szkolnego widzę, że ceny troszkę poszły w dół, a za miesiąc może jeszcze studenci skupią się na nauce i odpuszczą troszkę licytowanie. Czas nazbierać troszkę bidów i powrócić do bidowania z nowymi strategiami.

Pamiętajcie, nawet jak nie licytujecie, warto jest podglądać, jak radzą sobie inni w serwisie. Jak licytują, kiedy odpuszczają, kto ile ostatnio wygrał, kto ile stracił na wygraną itd. To cenne informacje, które mogą przydać się nam w każdej chwili.

Pozdrawiam wszystkich uczniów (tych pełnoletnich rzecz jasna) wracajcie do nauki, a ja sobie pobiduję 🙂


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.