Strategie i techniki gry na aukcjach

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

 Po założeniu konta musimy pamiętać o doładowaniu bidów, które umożliwiają nam wzięcie udziału w licytacji. Wygrywa ta osoba, której już nikt nie przebije.

Gdy już będziemy mieli bidy na koncie, zaczynamy poszukiwania przedmiotów, które byśmy chcieli kupić. Aby mieć jak największe szanse na wygranie, musimy mieć odpowiednią ilość bidów oraz przejrzeć „statystyki” danego przedmiotu. W statystykach dowiemy się jaką ilość mniej więcej powinniśmy mieć, żeby wygrać licytację.

Każdy z zalogowanych na portalu ma własne strategie i mogą się one zmieniać wraz ze zdobywaniem doświadczenia. Możemy zacząć licytacje od początku, ale wtedy nie mamy pewności czy inni z licytujących nie mają większej ilości wykupionych bidów. Drugą opcją jest przystąpienie do licytacji, gdy cena produktu osiągnie około 20 gr. Wtedy poznamy strategię innych osób, trzeba jednak pamiętać że do tego czasu aukcja może się już zakończyć.

Jest też dostępna funkcja „automat”, za jej pomocą możemy licytować nie patrząc cały czas, czy ktoś nie przebił naszej oferty, ponieważ automat będzie automatycznie ją przebijał. Polecam użycie automatu, gdy posiadamy dużą ilość bidów i jesteśmy zdeterminowani, aby kupić tą rzecz. Nie załamujcie się, jeżeli nie uda się wam za pierwszym razem wygrać. Wiele osób próbuje szczęścia na za10groszy.pl. Może wygracie za drugim, trzecim, albo czwartym razem? Powodzenia w grze.

 


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.