Naleśnikowa sztuka – gratka dla niejadka

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

 Twoje dziecko marudzi podczas posiłku? „Stajesz na głowie” w kuchni, wymyślając co raz to nowsze potrawy, tylko po to, by Twoja pociecha zjadła je z apetytem?

Idź za przykładem pewnego amerykańskiego, pomysłowego taty, który przygotował swojemu synkowi na śniadanie niesamowite naleśniki. Narysowane barwnikiem spożywczym obrazki, następnie zostały wycięte z ciasta, by przybrać kształt różnorodnych postaci: groźnego dinozaura, tygrysa, nosorożca, rekina obnażającego potężne szczęki z ostrymi jak igły zębami, a także uroczego króliczka, dwa małe kotki, latarnię morską i leniwca.

This slideshow requires JavaScript.

Jeśli chcesz urozmaicić swojemu dziecku pozornie nudne śniadania lub obiady, jesteś kreatywny, masz głowę pełną pomysłów i duszę artysty, stwórz jego ulubioną bajkową postać z naleśnikowego ciasta. Pomoże Ci w tym robot kuchenny, który możesz zdobyć za grosze, licytując w Serwisie za10groszy.pl. W ofercie dostępne są roboty kuchenne:  Philps HR7778, Bosch MUM52120, Kenwood Titanium Chef KMC010, a także blendery i wiele innych!

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.