Aukcje uczą wytrwałości

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wiele razy obserwując przebieg licytacji zniechęcałem się, gdy wchodziły automaty i zaczynałem “polowanie” na innej aukcji. Chyba wiele osób postępuje podobnie, bo wszyscy unikają walki o upragnioną rzecz. Nie ma nic za darmo, nie da się uniknąć przebijania i automatów. Trzeba po prostu wykazać się wytrwałością i determinacją. Wczoraj licytując zwykły pakiet bidów, ustawiłem automat. Po chwili przebijania wskoczył mój automat, niestety nie był osamotniony…

Od razu pomyślałem: “no nie, znowu to samo!” i już chciałem wyklikać szybko swoje bidy na innych aukcjach, aby się przynajmniej nie zmarnowały w pustym przebijaniu się 2 automatów. Zauważyłem, że dużo osób tak właśnie robi. Oczywiście jest to jakiś sposób, w końcu im większej liczbie aukcji bierze się udział, tym większa szansa, że trafi się jakaś aukcja, gdzie nikt Nas nie przebije. Tym razem jednak powstrzymałem się i było warto, bo po 2 przebiciach wygrałem! 😀 Nie mogłem w to uwierzyć, ale jak na spokojnie przemyślałem sprawę to rzeczywiście – przecież każdy kij ma 2 końce. Dużo ludzi mając tylko kilka lub kilkanaście bidów ustawiają automat myśląc, że się uda i rzeczywiście czasami się udaje. Skoro ja tak robię, to dlaczego nie inni?

W końcu trafiłem na taką osobę licytującą przeciwko mnie i się udało 😀 Co jakiś czas, gdy tracę kolejne ciężko zdobyte bidy, zastanawiam się czy kiedyś uda mi się wygrać coś wartościowego, cokolwiek. Takie chwile jak ta z wczorajszego dnia motywują mnie do kolejnej bitwy, do walki każdego dnia. Tego właśnie uczą mnie te wszystkie aukcje na za10groszy.pl – wytrwałości!

 

Freebase17

 


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.