Wsiądź na rower i bądź eko!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Dzisiaj, 22 września przypada Europejski Dzień bez Samochodu. Kampania, której założeniem jest kształtowanie wzorców zachowań proekologicznych wśród mieszkańców zwłaszcza dużych miast.

Jej ideą jest zachęcenie ludzi do rezygnacji z korzystania z samochodu, informowanie o negatywnym wpływie hałasu i zanieczyszczenia powietrza wynikającego z emisji spalin do środowiska.

Nie tylko tego dnia warto zostawić auto pod domem. Przemierzaj krótsze dystanse pieszo, skorzystaj z autobusu czy tramwaju podróżując do pracy albo wybierz rower. Ten ostatni sposób przemieszczania ma wiele pozytywnych aspektów, jakich?

Grafika_na_blog1_p

Fantastyczne, stylowe i nowoczesne rowery możesz wylicytować w Serwisie za10groszy.pl. Wykorzystaj piękną, słoneczną pogodę, zanim jesienna szaruga zmusi Cię do siedzenia w domu. Bądź eko i poczuj wiatr we włosach!

Wojaże w klimacie vintage

Cossack Avangarde to miejski rower damski. Wspaniała linia ramy wykonana z aluminium, fantazyjnie wyprofilowana na styl łabędzi. Wygodne siodełko podnosi komfort jazdy. Rower wyposażony w napęd Shimano Nexus 7, pełne diodowe oświetlenie. Posiada zestaw amortyzatorów, dzięki którym niestraszna żadna nierówność. Koła o średnicy 28”, z ogumieniem w stylu retro z zamontowanymi winylowymi błotnikami oraz ozdobną osłoną łańcucha. Na wyposażeniu roweru znajduje się również elegancki, wiklinowy kosz. Podróżuj tym rowerem i bądź szykowny!
Cossack_Avangarde_wellbid_o_2Wysoki komfort i proste rozwiązania

Rower górski Kellys Spider 2013 to rower idealny dla miłośników crossowych szaleństw. Jazda nim to gwarancja bezpieczeństwa za sprawą stabilnej, mocnej ramy (dostępnej w rozmiarach 17.5″, 19.5″, 21.5″) i doskonałej jakości kół (o rozmiarze 26″). Rowery trekkingowe KELLYS są niezawodne i wykazują minimalne zapotrzebowanie na konserwację.

Rower-gorski-Kellys-Spider_wellbid_o_1

 

 


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.