Z kim nie warto zadzierać?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jeśli ktoś już od dłuższego czasu korzysta z serwisu, to wie, z kim nie warto zadzierać. Są aukcje, które wyłączam od razu, widząc niektóre loginy czy awatary.

Ostatnio w serwisie pojawia się wielu nowych użytkowników, to pewnie dzięki znacznej liczbie reklam w telewizji. Nowi użytkownicy zwykle mają małe pojęcie o licytacjach, kupują najtańszy pakiet bidów i rzucają się na jedną aukcję licytując do zera. Jeśli trafimy na takiego licytującego i będzie on naszym jedynym przeciwnikiem, to można mniej więcej przewidzieć, ile ma bidów. Najlepiej zaglądnąć w aukcje dla debiutantów, by zobaczyć, kto jest nowym graczem. Warto zanotować sobie na kartce, kto jest nowy i co wygrał w aukcji debiut.

Najlepiej zaglądnąć w aukcje dla debiutantów, by zobaczyć, kto jest nowym graczem

Zwykle świeżaki licytują pakiet 200 bidów + bon sodexo za 50zł. Myślę, że w 90% wygrane zamieniane są na bidy. Możemy również zobaczyć, ile bidów uczestnik stracił podczas wygranej aukcji, oraz sprawdzić czy nie licytował na sąsiednich aukcjach debiutanckich. Gdy poświecimy kilka minut na sprawdzenie zakończonych aukcji, możemy policzyć, ile bidów ma nasz przeciwnik. Jeśli to on akurat z nami licytuje, to znając jego potencjalny stan konta, łatwiej będzie nam wygrać. Czasem warto poświęcić odrobinę czasu, by szybko kogoś rozpracować. Aukcje z nowymi użytkownikami są zdecydowanie łatwiejsze do wygrania. Nowi są dość przewidywalni, stawiają wszystko na jedną kartę i koniecznie chcą wygrać. Zwykle szybko kończą im się bidy, a “starsi” użytkownicy mogą cieszyć się szybką wygraną.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.