Bo najważniejszy jest upór

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Już od małego dziecka mówiono nam „uparcie dąż do celu”. I muszę przyznać, że coś w tym jest. Od najmłodszych lat kieruje się tą zasadą i jakby na to nie patrzeć wiele rzeczy udaje mi się osiągnąć. A portal za10groszy.pl jest znakomitym przykładem, by dalej brnąć w swoje motto życiowe i go rozszerzać. Podstawą jest w nim upatrzenie swojego wymarzonego sprzętu. Nieważne, czy to będzie komputer za 6 tysięcy czy bon za 50 złotych. Najważniejsze w tym wszystkim jest stanowcze dążenie do celu. To podstawowy element, by coś wygrać.

Licytacje bywają różne. Jedne kończą się na 2 groszach, a innych cena może przebić nawet 50 zł. To, na jaką licytacje trafimy to zwykły albo niezwykły los szczęścia. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że moja pierwsza licytacja debiut była aukcją, którą wygrałam za 18 groszy. Wtedy miałam szczęście. Ale moją drugą bitwę niestety przegrałam, gdyż miałam za mało BIDów. ☹ Przed przystąpieniem do licytacji warto zastanowić się jakie mamy szanse. Czy wystarczy nam BIDów? Niektórzy są bardzo uparci i tu mogę skierować się w swoją stronę: gram dotąd aż wygram! – do ostatniego BIDa. Nie wiem czy jest to najlepsza taktyka, ale dalsza motywacja powoduje we mnie większą chęć wygranej.

Od jakich rzeczy warto zaczynać? Na początku warto wziąć udział w licytacji debiut i tu już trzeba grać zaciekle – tak by wystraszyć innych (czyli włączyć automat). Po wygranej aukcji debiut polecam wymienić wygraną rzecz na BIDy, by zasilić swoje konto i wziąć udział o rzecz bardziej wartościową. Wiadomo nie od razu za komputer najwyższej rangi za 4 tysiące czy telefon. Bo dużo osób walczy o takie rzeczy. Są to osoby zazwyczaj bardzo bogate w BIDy, być może mają na koncie tysiące. Warto raczej skłonić się ku rzeczom o mniejszej wartości. I uparcie grać aż się coś wygra. ☺

Przedstawiona przeze mnie taktyka jest jedną z wielu. Być może inni użytkownicy zaczynają zupełnie odwrotnie. Tak naprawdę każdy powinien mieć własną taktykę i jej się trzymać. Nic nie zbliży nas bardziej do wygranej, jak chęć jej zdobycia.

Szalonygucio


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.