Aukcje z pakietami bidów

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Od jakiegoś już czasu przyglądam się aukcjom pakietów z bidami, o które to tak często toczy się zawzięta walka wśród użytkowników. Podziwiam niektórych za ich waleczność i odwagę oraz zastanawiam się gdzie tu jest granica? Ile bidów można poświęcić aby wygrać aukcję? Oto jest pytanie.

W aukcjach o 100 bidów, tych najpowszechniejszych użytkownicy grają rozsądnie. Bardzo rzadko zjawiają się tutaj hieny, aukcje bardzo często kończą się bez udziału automatów. Aukcję wygrywają kilkoma przebiciami. W aukcjach o 500 bidów, tu już jest szaleństwo. Spotkać można tutaj już więcej automatów, przez co taką aukcję wygrać jest trudniej. Bardzo często dochodzi do zwycięstwa na tak zwaną hienę, czyli osoby która dołącza się do aukcji w momencie wykończenia jej uczestników. Niektórzy grają do upadłego, co chwilkę zmieniając ustawienie automatu, aby wystraszyć przeciwnika i wykończyć go psychicznie. Czy to skuteczna strategia? Nie wiem, oceńcie sami.

Niektórzy grają do upadłego, co chwilkę zmieniając ustawienie automatu, aby wystraszyć przeciwnika i wykończyć go psychicznie

Aby wygrać aukcję, niektórzy są w stanie poświęcić nawet 1000 bidów. Są wówczas stratni, ale przynajmniej mają satysfakcję ze zwycięstwa. Aukcje o 2500 to już jest inna liga. Bynajmniej nie moja. Aukcje te wygrywają często te same osoby, z bardzo bogatym kontem bidów, które potrafią poświęcić ich kilka tysięcy, aby zgarnąć wygraną. Tutaj także już automatów jest bardzo dużo, oraz hieny są bardzo powszechne. Zdarzają się też wygrane pojedynczym przebiciem oraz aukcje bez automatów. Co prawda bardzo rzadko, ale jednak. Przyznam, że chętnie wygrałabym taką aukcję:) Pomarzyć dobra rzecz!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.