Fryzjerskie arcydzieło na głowie!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Fryzjerstwo nie musi być tylko rzemiosłem, wtłoczonym w sztywne ramy zasad poprawnego cięcia i strzyżenia, które wpajane są w szkołach i na kursach.

Z wprawnego operowania nożyczkami i maszynką do golenia można uczynić sztukę przez duże „S”. Słowa te potwierdzić może każdy, kogo „dosięgnęły nożyczki” Roberto Pereza, posługującego się pseudonimem Rob the Original, który nomen omen idealnie odzwierciedla jego styl i podejście do kreowania fryzur.

Robert to prawdziwy wirtuoz, potrafiący wyczarować z naszej czupryny zapierające dech w piersi dzieło sztuki. Z niebywałą precyzją stworzy portret genialnego Salvador Dali, wizerunek Jokera, Wojowniczych Żółwi Ninja i wielu innych postaci. Jest w stanie spełnić najbardziej szalone i ekstrawaganckie pomysły swoich klientów.

This slideshow requires JavaScript.

A czy Ty lubisz tworzyć na swojej głowie oryginalne fryzury? Dbasz o swoją brodę i z niebywałą dokładnością ją przycinasz, nadając za każdym razem inny, ciekawy kształt? Koniecznie zajrzyj na za10groszy.pl, ponieważ znajdziesz tu sprzęt, który bez wątpienia Ci w tym pomoże – zestaw do stylizacji Remington, prostownicę i strzyżarkę Philips oraz wiele innych. Nie zwlekaj, rozwijaj swój kunszt – obcinaj, strzyż, układaj, kręć i prostuj!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.