Jak wygrywać – cenne wskazówki

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Każdy z nas chciałby wygrywać aukcję w której wziął udział. Powiedzmy sobie szczerze – każdej aukcji wygrać nie można, to nierealne. Ale przy odrobinie szczęścia i włożeniu w aukcję troszkę pracy, jesteśmy w stanie zachować wysoką skuteczność z wygrywaniu nagrody.

JAK ZACZĄĆ WYGRYWAĆ COKOLWIEK? Pojawia się prosta odpowiedź – wystarczy zacząć grać. A więc jeśli jesteś początkującym, chcącym „wkręcić się” w wygrywanie nagród jakimi są nagrody rzeczowe, bony czy bidy wystarczy przeglądać i obserwować najczęściej jak możesz aukcję na naszej stronie, zebrać odpowiednią ilość bidów i zacząć wygrywać wspaniałe nagrody. Prosta zasada: nie grasz – nie wygrywasz!

JAK WYGRYWAĆ CENNE NAGRODY? Chcesz zacząć wygrywać cenniejsze nagrody?? Nie bony czy bidy, a coś wartościowszego? Tu również odpowiedź jest taka sama, wystarczy grać i próbować. Z tą różnicą, że w aukcjach o wyższe, cenniejsze nagrody wartość bidów jest większa czyli x9. Cenne nagrody wygrać można też przy odrobinie szczęścia lub odpowiedniej taktyce.

JAK ODEBRAĆ WYGRANĄ NAGRODĘ? Większość wygranych nagród dostarczy nam organizator za pomocą poczty, bądź kuriera. Należy pamiętać o wypełnieniu wszystkich formalności związanych z wygraną nagrodą. Koszt wysłania nagrody pokrywa laureat.

CENNE WSKAZÓWKI!! Zanim weźmiesz udział w licytacjach dokładnie zapoznaj się z regulaminem z którego dowiesz się szczegółowych zasad wzięcia udziału w licytacjach, w jakiej ilości Aukcji w miesiącu może wziąć udział uczestnik i wiele innych ważnych spraw dotyczących aukcji.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.