Zostań naszym Partnerem i zarabiaj!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jesteś aktywnym bloggerem? Prowadzisz poczytną stronę internetową? Przyłącz się do Programu Partnerskiego i promując Serwis za10groszy.pl zacznij zarabiać! Jak to zrobić? Nic trudnego – wejdź na stronę Programu i po prostu załóż Konto Partnerskie.

Strona Programu Partnerskiego prowadzona jest w języku angielskim, ale nie musisz obawiać się trudności w podjęciu współpracy i zrozumieniu zasad – uzyskasz dostęp do profesjonalnych poradników, z których uzyskasz szczegółowe informacje, jak zostać Partnerem i jak rozpocząć od postaw kampanię online. System raportów, z którego możesz korzystać w celu analizy efektywności Twoich działań to bardzo przydatne narzędzie, a unikalne identyfikatory dodane do każdego linku pozwolą Ci obserwować działanie poszczególnych reklam.

Po zalogowaniu zaś otrzymasz dostęp do swojego osobistego linku polecającego oraz gotowych bannerów w wielu formatach. Bannery i linki przygotowane są w różnych wersjach językowych, dzięki czemu możesz promować Serwis również w innych krajach. Jeśli jesteś zapalonym bloggerem lub prowadzisz stronę internetową lub fanpage na Facebooku, śmiało zamieszczaj na nich bannery i publikuj informacje. W stopce maila wstaw link do Programu Partnerskiego, wtedy otrzymają go wszyscy adresaci Twoich wiadomości. A dla aktywnych uczestników debat na forach mała podpowiedź – umieszczaj na końcu swojej wypowiedzi linki i zachęcaj do rejestracji.

Aktywność w ramach programu Partnerskiego jest naprawdę opłacalna! Jeśli ktoś dołączy do Twojej sieci partnerskiej, rejestrując się w Programie z Twojego polecenia, wysokość prowizji wynosi wówczas 15% przez 6 miesięcy od momentu rejestracji. Jak to wygląda w praktyce? Prowizję w postaci konkretnej sumy otrzymasz za pierwszy zakup BIDów dokonany przez pozyskanego przez Ciebie Partnera, który zarejestruje się w Serwisie. Co ważne – kwota, według atrakcyjnych stawek, naliczana jest jednorazowo za każdego „zwerbowanego” Użytkownika.

Uzyskaną sumę za polecanie i zdobywanie Partnerów możesz wpłacić na swoje konto Paypal, konto bankowe lub odebrać w formie czeku.

Jeśli będziesz miał wątpliwości, skorzystaj z pomocy zespołu menedżerów, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Przystępując do Programu Partnerskiego nie oczekujemy od Ciebie wkładu własnego. Jedyną inwestycją jest czas i chęci w promocję Serwisu. Zyskać możesz naprawdę wiele. Cierpliwość i systematyczne działanie zaowocuje dodatkowym zastrzykiem gotówki!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.