Prasowanie może być przyjemne!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nie przepadasz za prasowaniem, ale drażni Cię sterta zalegającego w kącie od tygodnia prania, z którym w końcu trzeba zrobić porządek?

Gwarantujemy, że już niebawem polubisz tę domową czynność i z wielką chęcią przystąpisz do działania.

Firma Bosch i Rowenta to wiodący producenci małego AGD. Na naszych Aukcjach w Serwisie za10groszy.pl znajdziesz sprzęt, który spełni Twoje wymaganie, a prasowanie od tego momentu stanie się czystą przyjemnością.

Para buch, żelazko w ruch!

Żelazko Bosch TDI903231A cechuje szybkość i wygoda za sprawą kompaktowego generatora pary z czujnikiem dotyku w uchwycie. Wyposażony w funkcje AntiShine pozwalającą uniknąć efektu błyszczenia tkanin. Nie musisz martwić się, że ulubiona jedwabna bluzka, t-shirt z nadrukiem lub wełniany, delikatny sweterek przywrą do stopy żelazka i ulegną zniszczeniu. Utrzymasz urządzenie w doskonałym stanie, nawet jeśli stosujesz twardą wodę. 4 AntiCalc to system zapobiegnie osadzaniu się kamienia. Prasowanie z żelazkiem Bosch TDI 903231A to prawdziwa przyjemność!
bosch-zelazkoPrasowanie w pionie

Stopa żelazka Rowenta DW6020 wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej, charakteryzuje się dobrym poślizgiem, dzięki czemu nie przywiera do tkanin. Urządzenie posiada możliwość prasowania w pionie – od teraz zlikwidujesz zagniecenia na zasłonach oraz poradzisz sobie z wszystkimi materiałami trudnymi do rozłożenia i wyprasowania na desce.
rowenta_zelazko

Poszukujesz sprzętu, który sprawi, że domowe czynności nabiorą nowego wymiaru? Koniecznie zajrzyj na Aukcje za10groszy.pl! Znajdziesz tam wiele niesamowitych produktów, które odmienią Twoje życie!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Heja, wspaniałe rzeczy, mega mi się podobają takie żelazka one są strasznie drogie… potrzebuje tańszą alternatywe. Muszę kupić mojej siostrze. :D:D

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.