Jak licytować, by wygrać?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

 Za10groszy.pl to ogromne szanse dla każdego użytkownika na zdobycie wspaniałych nagród. Tylko niestety nie każdy użytkownik serwisu ma równe szanse na wygraną.

Debiutant, który o serwisie nie wie nic, próbuje “rozszyfrować” różne oznaczenia i  dowiedzieć się, w jaki sposób ludzie licytują tak wspaniałe i cenne nagrody za grosze, w jaki sposób są liczone i pobierane bidy za licytowanie, co oznaczają znaki x3, x6 i x9? Dopiero po kilku godzinach spędzonych przed komputerem i po obserwowaniu aukcji, potrafi odpowiedzieć sobie na wcześniej zadane pytania.

Sporo jest tu osób obeznanych, wiedzą jak licytować, aby wygrać. Może mają jakąś taktykę, strategię lub po prostu licytują na chybił trafił, a szczęście samo się do nich uśmiecha i zdobywają wspaniałe nagrody. Ludzie lubią ryzykować i takich też można tu spotkać ryzykantów, którzy są gotowi do bardzo dużych poświęceń, aby zdobyć upragnione nagrody.

Sporo jest tu osób obeznanych, wiedzą jak licytować, aby wygrać. Najczęściej jednak można spotkać “nieśmiałków”

Niestety najczęściej na licytacjach można spotkać ”nieśmiałków”, którym brakuje pewności siebie i boją się cokolwiek licytować. Najczęściej licytują bony lub BIDy, ale niestety rzadko zostają zwycięzcami. Gdy ktoś inny włączy automat, kolejni uczestnicy aukcji rezygnują, ponieważ tracą nadzieje na wygranie licytacji. Świat należy do odważnych ludzi i ten kto nie ryzykuje, nic nie ma!

Wiem sama po sobie – ryzykowałam i straciłam bardzo dużą ilość bidów, lecz nie poddaję się i walczę dalej. Powiem więcej – te wszystkie przegrane aukcje, licytacje dają jeszcze większego powera do walki i chęci odegrania się za wcześniejsze stracone bidy!

Wszystkim życzę powodzenia i samych wspaniałych licytacji kończących się sukcesami!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.