W poszukiwaniu idealnej strategii

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jestem na za10groszy od dwóch miesięcy i ciągle szukam mojej idealnej, najlepszej i najskuteczniejszej strategii. 

Starałam się działać strategicznie – analizowałam liczbę osób uczestniczących w każdej licytacji, porę dnia itd.

Na początku podejmowałam licytację spontanicznie, zauważałam swój upragniony produkt i szłam na żywioł, byłam zawzięta i wygrywałam każdą licytację choć podczas tej strategii szybko ubywało mi Bidów jednak mój cel był zawsze osiągnięty. Potem starałam się bardziej analizować każdą aukcję, działać strategicznie – analizowałam liczbę osób uczestniczących w każdej licytacji, porę dnia itd. Było to czasochłonne, ale przynosiło wspaniałe efekty – wiele wygranych aukcji i mało wydanych Bidów, a przecież głownie o to mi chodziło.

Następnie zauważyłam wspaniałe narzędzie – automat. Używałam go bardzo często i zawsze się sprawdzał, ale tylko podczas licytacji, w której byłam jedynym automatem. Inni licytujący przebijający ręcznie płoszyli się i mój upragniony produkt stawał się moją własnością. Ale ja ciągle staram się szukać nowych metod, nowych strategii – każda aukcja jest inna, ma inne tempo i przebieg, a im więcej opracowanych strategii tym większa liczba wygranych aukcji.

Moją strategią próbną było podchodzenie do licytacji bardzo późno w nocy lub bardzo wcześnie rano

Moją ostatnią strategią próbną było podchodzenie do licytacji bardzo późno w nocy lub bardzo wcześnie rano licząc na to, że reszta licytujących już albo jeszcze śpi. Uważam też że godzina 16 jest dobrą godziną do licytacji – ludzie kończą wtedy pracę, gotują obiad, sprzątają – a im mniej osób na za10groszy tym większe szanse procentowe na wygranie licytacji. Taktyk może być tak wiele jak wielu jest licytujących, ale jedno jest pewne – im więcej masz Bidów tym większe są twoje szanse na udaną i wygraną licytację.

A jakie taktyki wy stosujecie?? Macie swój niezawodny patent czy po prostu działacie intuicyjne i liczycie na łut szczęścia??


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.