Jak z uśmiechem rozpocząć rok szkolny?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wakacje dobiegły końca. Po chwilach beztroskiej zabawy, dniach wypełnionych emocjonującymi przygodami pozostały jedynie wspomnienia, pamiątki z kolonii, obozów, wczasów z rodzicami oraz setki zdjęć, na których uchwycono niesamowite momenty.

1. września to dzień, w którym wszystkie dzieciaki po raz pierwszy od dwóch miesięcy usłyszą szkolny dzwonek. Zapewne trudno im pogodzić się z myślą, że od teraz będą miały więcej obowiązków i mniej czasu na odprężającą aktywność pozalekcyjną i figle. Jak poprawić dziecku humor, kiedy po zakończonych zajęciach przyjdzie do domu z tornistrem pełnym podręczników, przytłoczone ogromną ilością zadań domowych?

Zajrzyj na Aukcje w Serwisie za10groszy.pl i wylicytuj dla niego przedmioty, które nie tylko bawią, ale też mają inne, pozytywne właściwości.

Na świeżym powietrzu

Gdy Twoja pociecha bezustannie przesiaduje przed telewizorem po powrocie ze szkoły lub godzinami spędza czas grając w komputerowe gry, przekonaj ją do tego, by wolny czas pędzała poza domem. Pomoże w tym na pewno rower Kross Spade Replica 24″ przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Wersja SPADE REPLICA to sprzęt skierowany dla młodych entuzjastów sportów ekstremalnych. Rower wyposażony w 18 biegów sprawi, że można szybko się rozpędzić i łatwo utrzymać prędkość. Hamulce V-brake zagwarantują odpowiednią siłę hamowania. Przedni amortyzator zadba o komfort młodego rowerzysty. Taki rower sprawi, że Twoje dziecko cały wolny czas poświęci na szusowanie po okolicznych lasach i nieodkrytych do tej pory rejonach, a przy tym dotleni się i zadba o kondycję. Samo zdrowie!
Rower-dzieciecy-Kross-Spade-Replica-24_wellbid_o_1Dla małego geografa

Rozbudź w dziecku ciekawość i sprezentuj mu interaktywny globus małego podróżnika – odkrywcy. Vtech Globus to zabawka wyposażona w przewodnika w postaci zabawnego, mówiącego pilota w samolocie, pomoże maluchowi nauczyć się narodowości, nazw państw i kontynentów. Z tą zabawką dziecko pozna odległe krainy, dowie się wielu interesujących ciekawostek. Świetna zabawa z elementami edukacji w lekkiej i przyjemnej formie.
Vtech-Globus-Malego-Pilota-60105_wellbid_o_2Na Aukcjach w Serwisie za10groszy.pl znajdziesz wiele innych fantastycznych zabawek. A jak Ty zorganizowałbyś wolny czas swojemu dziecku? Czekamy na opinie!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.