Bony Sodexo to czysty zysk

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wiele osób licytując w serwisie za10groszy.pl stawia na produkty, które później wymienia na nowy zastrzyk bidów. Oczywiście to ma swoje zalety, jednak każdy powinien chociaż raz wziąć do domu namacalną wygraną. Ja postanowiłem w ten sposób licytować bony Sodexo, bo to realna gotówka do wydania. W serwisie za10groszy.pl mamy do wyboru bony “podarunkowy pass” za 50zł, pakiet dwóch bonów za 50zł (razem 100zł) oraz pakiet 200bidów + bon za 50zł. Dotychczas wylicytowałem bony o wartości 200zł.

Póki co nie interesowałem się tym, gdzie i jak można je wykorzystać, bo są ważne przez kilkanaście miesięcy. Jednak wypłata szybko ulotniła się z mojego konta i postanowiłem się zainteresować bardziej moimi bonami. Najlepiej wejść na stronę pl.sodexo.com. Jest to bardzo przejrzysta strona, na której znajdziecie mnóstwo szczegółowych informacji. Na pasku po naszej prawej stronie klikamy w zakładkę: “punkty akceptujące kupony”, otwiera nam się okno, w którym wybieramy rodzaj kuponu – w naszym wypadku jest to “kupon podarunkowy pass”, a następnie wybieramy województwo. Później możemy wpisać w wyszukiwarkę nasz adres zamieszkania i ustalić odległość wyszukiwania punktów akceptujących kupon, od naszego domu.

sodexo_za10_o_2Byłem bardzo mile zaskoczony, gdy wyszukiwarka znalazła prawie 500 punktów usługowych akceptujących moje bony, w odległości 5 km od miejsca mojego zamieszkania. Myślałem, że bon ten będę mógł wykorzystać w zaledwie kilku sklepach, do których będę musiał się specjalnie wybrać i na siłę szukać jakiegoś produktu do kupienia. Okazało się, że moim bonem mogę zapłacić za rogiem, mogę go wykorzystać na zakupy spożywcze, ubrania, w restauracji, czy nawet na stacji benzynowej. Moim oczom okazała się lista kilkunastu stron z punktami, do których mogę się udać. Jeśli chcecie wydać wasze pieniądze ulokowane w bonie na konkretny produkt, to z pewnością przyda się Wam kolejna opcja wyszukiwania na stronie Sodexo. Jest to podział na różne branże np. AGD-RTV, apteki, artykuły jubilerskie, sportowe, a także bary, cukiernie, hotele, kina, teatry, stacje paliw i wiele, wiele innych. Czasem lepiej zainwestować parę bidów w bon, bo często licytacja szybko się kończy, niż dać się ponieść emocjom i licytować bez opamiętania produkt, gdzie liczba przebić przerasta jego wartość.

Pamiętajmy, że wiele z tych produktów możemy kupić w sklepie za wygrany w serwisie za10groszy.pl bon podarunkowy. Wychodzi prawie na to samo, a przynajmniej stresu i straconych bidów znacznie mniej. Bidy zostawiam sobie na telewizor, a tymczasem wyślę żonę na zakupowe szaleństwo. Bo miło wydaje się pieniądze, które niemalże spadły z nieba :). Doceńcie więc bony Sodexo, bo to czysty zysk i żywa gotówka. Pamiętajcie jednak o jednej ważnej zasadzie. Jeśli wartość kupowanego przedmiotu będzie mniejsza niż wartość bonu, to reszta pieniążków przepada, przy kasie nikt nie wyda nam reszty, dlatego warto przemyśleć zakupy i lepiej dopłacić parę groszy, niż je stracić. Chcę napisać w tym miejscu jeszcze o jednej zalecie strony Sodexo. W wyszukiwarce pokazują nam się nie tylko nazwy i adresy sklepów, ale również mapka z wszystkimi punktami w naszej lokalizacji. To znacznie ułatwia zaplanowanie zakupów.

Moja żona już skacze z radości, że nie będzie rozliczana z wydanych pieniędzy. Niech sobie poszaleje, w końcu wiadomo, jak kobiety potrafią szaleć na zakupach. Dam jej bony, ona pojedzie z koleżanką i będzie wilk syty i owca cała. Gotówka do wydania z określonym limitem – to bardzo ważne w przypadku zakupowego kobiecego szaleństwa, a ja spokojnie obejrzę sobie zaległy mecz w ciszy i spokoju. Tym sposobem oboje będziemy szczęśliwi i na pewno zasłużę na jakąś nagrodę od mojej kochanej żony 🙂 To się nazywa plan idealny, a wszystko dzięki serwisowi za10groszy.pl i kosztom nieprzekraczającym złotówki. Na prawdę polecam!

Freebase17


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. co za nachalna reklama sodexo..

    Odpowiedz
  2. Użytkownikiem jestem już od roku. Podczas aukcji jest dobra zabawa,spędzam miło czas. Zachęcam wszystkich do licytacji za10groszy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.