Idealny telewizor na Mistrzostwa Świata w Siatkówce!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Już w najbliższą sobotę, 30 sierpnia rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn, które w tym roku organizowane są w Polsce!

Podczas meczu otwarcia Polska zmierzy się z Serbią, a grupowymi rywalami naszych rodaków będą również siatkarze z Australii, Wenezueli, Kamerunu i Argentyny. To niesamowite wydarzenie zgromadzi na halach i Stadionie Narodowym w Warszawie blisko pół miliona, a przed telewizorami zasiądzie dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy miłośników tej dyscypliny.

Gdy na zegarze wybije godzina 20:15, wszyscy fani siatkówki z zapartym tchem zasiądą przed szklanym ekranem. Nowoczesny, duży telewizor zapewne wzmocni doznania i wrażenia wizualne. Wyrzuć zatem swój stary, malutki odbiornik z kineskopem!

Wejdź na za10groszy.pl i weź udział w licytacji niesamowitych telewizorów marki Samsung. Dzięki nim śledzenie walki naszych siatkarzy o zwycięstwo będzie o wiele przyjemniejsze!

This slideshow requires JavaScript.

A czy Ty będziesz kibicował naszej drużynie? Podziel się wrażeniami związanymi nie tylko z oglądaniem rozgrywek. Opisz również emocje, które towarzyszyły Ci podczas rywalizacji o super telewizor! Czekamy na Twoją opinię!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.