Aukcje dla muzyków

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Siedząc i oglądając aukcje na portalu za10groszy.pl zastanawiałam się nad prezentem dla chłopaka, zawsze mam z tym problem. Wylicytować perfumy? A może jakąś komórkę? Nie powiem, duży wybór, lecz tak naprawdę nie to go interesuje. 

 Szkoda, że na licytacjach nie ma nic związanego z muzyką.

Siedząc tak dłuższy czas wpatrzona w licytacje pomyślałam – szkoda, że na licytacjach nie ma nic związanego z muzyką. Tak, mój chłopak jest muzykiem. Za nową gitarę to chyba wszystko by oddał, a jak wiadomo nie są to tanie rzeczy, a nie znam innego portalu, gdzie za grosze można zdobyć świetny sprzęt. A na tym punkcie ma on bzika, więc taka gitara czy perkusja za parę groszy była by świetną okazją.

Wydaje mi się że takie aukcje przyciągnęłyby nowych użytkowników na portal, wiedząc że można tyle zaoszczędzić, żaden muzyk nie odpuściłby sobie takiej okazji zaoszczędzenia kilku tysięcy. Perkusje, sprzęt studyjny czy gitary i osprzęt za parę groszy to wielka gratka dla takich wariatów!:) Ja na przykład nie miałabym problemu z prezentem co roku. Wiem, ile jego sprzęt był wart, aż głowa boli, więc z takiej okazji na pewno bym skorzystała.

A wy co o tym sądzicie? Czy takie aukcje cieszyły by się wielkim zainteresowaniem? Czy taka nowość na portalu przyjęłaby się? 
Jak myślicie…?


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.