Chcesz założyć Konto? Zarejestruj się!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Czym jest rejestracja? To pierwszy i najważniejszy krok, jaki należy wykonać, aby w pełni korzystać z możliwości, jakie daje Wam Serwis za10groszy.pl. Wystarczy poświęcić kilka minut, a potem dać się wciągnąć w wir niesamowitych emocji i licytować na Aukcjach fantastyczne przedmioty!

Rejestracja jest procesem szybkim, prostym i darmowym. Bez niej możesz jedynie przyglądać się przebiegowi Aukcji, temu, jak licytują inni. Możesz również gruntownie zapoznać się z zakładką Pomoc oraz FAQ, przestudiować Regulamin oraz przeczytać informacje o Serwisie (co akurat może w przyszłości okazać się bardzo przydatne!).

Nie trać zatem czasu na bierne obserwowanie – zarejestruj się! My podpowiadamy, jak to zrobić!

Na stronie głównej Serwisu za10groszy.pl, na czarnym pasku znajdującym się w górnej części strony, dostrzeżesz czerwony przycisk z napisem „ZAREJESTRUJ SIĘ”. Możesz to zrobić w tradycyjny sposób, poprzez stronę za10groszy.pl lub wybierając możliwość rejestracji przez Facebook’a.

Jakie informacje należy wpisać wypełniając formularz w przypadku rejestracji poprzez stronę za10groszy.pl?

1. E-mail – wpisz ten adres, z którego najczęściej korzystasz. Podanie właściwego, aktualnego adresu e-mail jest bardzo ważne, albowiem jest on potrzebny do powiązania Konta z Tobą w systemie Serwisu, a co za tym idzie pozwalać będzie na komunikację między Tobą, a m.in. Biurem Obsługi Klienta za10groszy.pl.

2. Hasło – powinno być łatwe do zapamiętania (dla Ciebie), ale też na tyle trudne, by nikt inny nie mógł wejść w posiadanie tej jakże cennej informacji. Bezpieczne hasło dostępu powinno zawierać duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne.

3. Powtórzenie hasła – trzecia rubryka wymaga od Ciebie powtórzenia podanego wyżej hasła, w celu weryfikacji.

4. Nazwa Użytkownika – wybierz unikalny, ciekawy pseudonim, który będzie Cię wyróżniał i z którym będziesz identyfikowany. Puść wodze fantazji, wydobądź skrywane pokłady kreatywności! Jeśli nie masz pomysłu, możesz śmiało skorzystać z generatora nicków, który podpowie Ci różne, ciekawe warianty.

5. Data urodzenia – podaj prawdziwą, własną datę urodzenia. Pamiętaj, że Użytkownikiem Serwisu za10groszy.pl mogą być tylko osoby pełnoletnie, więc zatajanie swojego wieku i brak szczerości nie ma sensu, gdyż informacja ta będzie weryfikowana w momencie, gdy zostaniesz zwycięzcą Aukcji.

6. Kod zabezpieczający – w to pole wpisz podany na stronie, automatycznie wygenerowany kod, składający się z ciągu liter w różnej konfiguracji.

Kolejnym krokiem, jaki musisz dokonać to potwierdzenie pełnoletności i zaakceptowanie Regulaminu. Jesteś zobowiązany zaznaczyć, czy jesteś pierwszorazowym Użytkownikiem czy przystępujesz do rejestracji po raz kolejny. To istotne, bo nowicjuszom przysługują pewne przywileje i promocje niedostępne dla osób powracających.

Jakie informacje należy wpisać wypełniając formularz w przypadku rejestracji poprzez Facebook’a?

Jeśli posiadasz swoje konto w powyższym serwisie społecznościowym, możesz za jego pomocą dołączyć również do grona Użytkowników za10groszy.pl. Proces rejestracji w przypadku tej formy jest nieco krótszy. Wypełniając formularz wpisujesz jedynie Nazwę Użytkownika oraz Datę Urodzenia. Oświadczasz również, czy chcesz otrzymywać wpłaty na Konto PayPal czy nie, oraz czy jesteś zainteresowany otrzymywaniem e-maili reklamowych od Serwisu.

Ostatni krok to deklaracja pełnoletności i akceptacja Regulaminu. Tak samo jak w przypadku tradycyjnej rejestracji, oznacz odpowiedni boks informujący o tym, czy jesteś Użytkownikiem pierwszorazowym czy powracającym. To istotna informacja, albowiem osobom rozpoczynających przygodę z za10groszy.pl przysługują promocje.

Zanim klikniesz przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ, upewnij się bez pośpiechu, w skupieniu, czy wszystkie informacje podane w formularzu są poprawnie wprowadzone, albowiem po zakończeniu procesu rejestracji zmiana danych, takich jak e-mail, nazwa użytkownika oraz data urodzenia nie będą możliwe.

Po zatwierdzeniu danych na Twój adres e-mail wysłany zostanie e-mail informujący o utworzeniu Konta oraz kod aktywacyjny, który należy wpisać we wskazane pole tuż po zalogowaniu się.

Finalnie, aby w 100% korzystać z dobrodziejstw Serwisu za10groszy.pl, należy w pełni aktywować Konto. Jak to zrobić? Zajrzyj do Cennika i kup pakiet BIDów. Z podanej oferty wybierz ten, który najbardziej Cię interesuje…

…a potem przystąp do emocjonującej licytacji i zdobywaj niesamowite przedmioty za grosze!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.