Must have sezonu – kamera GoPro

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

To co modne jest na naszych Aukcjach. Dbamy o to, by każdy znalazł na za10groszy.pl swój wymarzony produkt. Dla wszystkich entuzjastów sportu mamy niewątpliwy hit sezonu – kamerę GoPro Hero3. Najnowszy, obowiązkowy gadżet w czasie wakacyjnych wojaży może być Twój za kilka groszy. Kliknij i rozpocznij zabawę!

Gopro-HERO-3-Black-Edition_za10_o_1Amerykański produkt cały czas jest udoskonalany. GoPro Hero3 jest o 30 procent mniejsza i 25 procent lżejsza o swojej poprzedniczki, by korzystanie z niej było jeszcze przyjemniejsze. Najpowszechniejsza jest kamera z serii Black Edition o rozdzielczości 12 Mpix. Niebywale szybki procesor obrazu umożliwia uchwycenie chwili do aż 4 tysięcy pikseli – daje to zachwycający efekt. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala połączyć kamerę z różnymi urządzeniami (tablet, smartfon) by jeszcze lepiej kontrolować rejestrowanie obrazu.

Dużą zaletą kamery GoPro na pewno jest jej bardzo poręczny kształt, który z pewnością wpłyną na popularność produktu. Obudowa odporna jest na wstrząsy oraz wodę do nawet 60 m głębokości, dzięki czemu można nagrać swoje pierwsze nurkowanie, a niezwykłe wideo zaprezentować znajomym.

 


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.