Zaloguj się przez Facebooka

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Masz konto na Facebooku? Jeżeli tak, to bez konieczności wpisywania loginu i hasła, zalogujesz się w Serwisie za10groszy.pl. Skorzystaj z tej nowoczesnej opcji i baw się podczas licytacji markowych produktów.

Zrzut ekranu 2014-08-05 o 08.27.21Logowanie nigdy nie było takie proste. Wystarczy kliknąć na charakterystyczny przycisk „Zaloguj się przez Facebooka”, a zostaniesz przekierowany na stronę logowania do Facebooka. Teraz wystarczy zalogować się do serwisu społecznościowego – wpisz swój adres e-mail i hasło – i już możesz korzystać z za10groszy.pl.

Pamiętaj, że logowanie za pomocą Facebooka wymaga podania adresu e-mail w celu przypisania Twoich danych do Konta w Serwisie za10groszy.pl. Twój adres e-mail nie będzie widoczny w Serwisie, a na Twojej tablicy na Facebooku nie pojawi się żadna informacja o logowaniu.

Przycisk do logowania przez Facebooka znajdziesz na stronie głównej tuż nad formularzem do rejestracji oraz po kliknięciu na guzik “Zaloguj”. Skróć proces rejestracji oraz logowania do minimum i skorzystaj z tego udogodnienia. Bądź aktywny w serwisie społecznościowym i jednocześnie baw się podczas naszych Aukcji.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.