Licytacja w Szczyrku! Szczyt marzeń zdobyty!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Cóż to było za wydarzenie! Niesamowite emocje, świetna zabawa, mnóstwo śmiechu i… degustacja pysznego, urodzinowego tortu. Aukcja na żywo w Szczyrku dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele radości i na pewno na długo pozostanie w pamięci!

Piękna pogoda zawitała w sobotę, 2. sierpnia do pięknej, malowniczej miejscowości Szczyrk. W sąsiedztwie wznoszącego się majestatycznie najwyższego szczytu w grupie górskiej Beskidu Śląskiego – Skrzyczne, skąpane w promieniach porannego słońca tereny plenerowe Hotelu Klimczok prędko zapełniły się gośćmi, którzy przybili tam tuż po śniadaniu. Uśmiechnięci i wypoczęci ochoczo zapisywali się na listę uczestników licytacji i w napięciu oczekiwali na rozpoczęcie Aukcji na żywo. winner-voucher-waldemar

Prowadzący, Irek Bieleninik, drobiazgowo wytłumaczył zgromadzonym zasady licytacji i serwując dowcipy, zagrzewał uczestników do „walki”. Zanim wchodzące, gorące, sierpniowe słońce wzniosło się ponad horyzont, emocje zdążyły sięgnąć zenitu.

Aukcja wystartowała o godzinie 8:50. Pierwszy pod młotek poszedł voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Klimczok. Rywalizacja była niezwykle zacięta. Ostatecznie, nagroda trafiła do rąk pana Waldemara. Voucher został wylicytowany za jedyne 31 groszy.

winner-tv-ewelina32-calowy telewizor marki Samsung, obiekt pożądania wszystkich uczestników, przypadł w udziale pani Ewelinie. Rozemocjonowana zwyciężczyni długo nie mogła ochłonąć i uwierzyć w swoje szczęście, zwłaszcza, że zapłaciła za niego tylko… 21 groszy!

Po tejże licytacji, z inicjatywy Irka Bieleninika wszyscy goście udali się na tereny rekreacyjno-sportowe, gdzie oprócz ogromnego basenu i szeregu wygodnych leżaków czekała na nich nie lada niespodzianka. Tego dnia, Ambasador wakacyjnych Aukcji na żywo, Przemysław Cypryański obchodził 33. urodziny. Na tę okoliczność, od dyrekcji Hotelu Klimczok oraz Serwisu za10groszy.pl otrzymał pyszny, kokosowo-waniliowy tort. Po odśpiewaniu Przemkowi „Sto lat!” i złożeniu życzeń, przyszedł czas na degustację wybornego ciasta!

winner-blender-tomasz

Po krótkiej chwili błogiego odpoczynku, prowadzący Aukcje na żywo zaprosił wszystkich ponownie do udziału w licytacji. Tym razem rywalizacja dotyczyła blendera, a następnie wieży Hi-Fi Yamaha. Podczas obu aukcji, Irek Bieleninik przedłużając ich trwanie, potęgował wśród uczestników pozytywne napięcie. Ostatecznie blender został wylicytowany za 19 groszy, a otrzymał go pan Tomasz. Wieża Hi-fi, sprzedana za 40 groszy, trafiła do rąk pani Natalii, która w momencie ogłoszenia zwycięstwa swój entuzjazm okazała spontanicznie i bardzo intensywnie, podskakując raz po raz z radości.

winner-hifi-nataliaWszyscy obecni, zarówno zwycięzcy, jak i ci, którym się tym razem nie poszczęściło, otrzymali od nas gadżety z logo Serwisu za10groszy.pl. Bez wątpienia stanowić one będą przyjemną pamiątkę z wakacji w Hotelu Klimczok w Szczyrku.
Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji z Aukcji na żywo w Szczyrku.

Chcesz również wziąć udział w Aukcji na żywo i zdobyć super przedmioty za grosze? Pakuj walizki i przyjeżdżaj nad morze. Już 16. sierpnia będziemy obecni podczas Mistrzostw Polski w Wypłukiwaniu Bursztynu w Ustce. Nie przegap okazji i daj się ponieść emocjom. Baw się razem z Serwisem za10groszy.pl!

Do zobaczenia!

 


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.