Nokia Lumia 930. Nowość w za10groszy.pl!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nieprawdopodobne! Nokia Lumia 930, której premiera na polskim rynku miała miejsce niespełna kilka tygodni temu, już niebawem będzie dostępna również na Aukcjach w Serwisie za10groszy.pl! To absolutna nowość, więc nie przegap tej szalenie atrakcyjnej okazji i zaglądaj do nas codziennie!

Nokia Lumia 930, znana na amerykańskim rynku jako Lumia Icon, wykonana została z poliwęglanu, aluminium, a także hartowanego szkła, pod którym znajduje się 5-calowy ekran Full HD, o rozmiarze 1920x1080px, stworzony w technologi OLED, z funkcją SuperSensitive i filtrem polaryzującym Clear Black, gwarantującym idealny odcień czerni.

Smartfon oferuje wymagającym miłośnikom elektroniki naprawdę dobrą specyfikację i od razu widać, że jest to produkt z wyższej półki. System operacyjny, jaki znajduje się w tymże modelu do najnowszy Windows Phone 8.1 z dodatkiem Lumia Cyan. Nokia Lumia 930 posiada 2 GB pamięci RAM, zapewniającą płynne działanie wszelkich aplikacji i gier, oraz czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800. Urządzenie wyposażono w moduły Bluetooth, NFC i WiFi. Obsługuje również łączność LTE.

Dla wszystkich amatorów fotografii, którzy z upodobaniem uwieczniają wszystko, co wpadnie im w oko usatysfakcjonuje świetny aparat z optyką ZEISSA, o rozmiarze 20 Mpix, z technologią PureView oraz optyczną stabilizacją obrazu. Możesz pstrykać zdjęcia do woli, albowiem masz do dyspozycji 30 GB pamięci na dane! Nokia Lumia 930 charakteryzuje się kamerą o doskonałych parametrach – nagrywane filmy mają jakość 1080p. Atutem urządzenia są, posiadające spory potencjał, cztery wbudowane mikrofony.

This slideshow requires JavaScript.

Chcesz stać się posiadaczem flagowego smartfona marki Nokia? Zaglądaj na Aukcje, bo już niebawem pojawi się w za10groszy.pl. Zdobądź  ultranowoczesny sprzęt za grosze!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.