Złoty odkurzacz za milion dolarów

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wielu z nas nie cierpi odkurzania. Usuwanie sierści naszego pupila z dywanu, strzępków papieru i ogromnej ilości pokruszonych ciastek z każdego zakamarka, nie sprawia nam frajdy, a niekiedy wręcz doprowadza do „szewskiej pasji”.  A gdyby tak sprawić sobie… złoty odkurzacz? Czy wówczas ta przykra do tej pory czynność nabrałaby nowego wymiaru? 

Najbardziej luksusowy i najdroższy odkurzacz znajduje się w ofercie firmy GoVacuum, która wyszła naprzeciw wymagającym i ceniącym niebanalne przedmioty, paniom domu. Cena cacka, którego obudowa pokryta jest 24-karatowym złotem, wynosi… 999 999 dolarów, czyli tyle ile kosztuje, np. jacht rosyjskiego oligarchy.

Początkowa cena sugerowana przez producenta wynosiła okrągły milion, jednak – ujmując to żartobliwie – firma zaproponowała 1-dolarowy upust swoim klientom, darmową przesyłkę i dożywotnią gwarancję.

W Serwisie za10groszy.pl nie znajdziesz skąpanego w złocie odkurzacza. Sprzęt, który dostępny jest na naszych Aukcjach jest równie cenny i na pewno spełni Twoje oczekiwania.

This slideshow requires JavaScript.

W naszej ofercie znajdują się, m.in. odkurzacz Dyson DC52 Animal, odkurzacz iRobot Roomba oraz niesamowity odkurzacz parowy Black&Decker. Z takimi urządzeniami Twoje mieszkanie będzie idealnie czyste, a samo sprzątanie stanie się… czystą przyjemnością 😉 Nie zwlekaj, weź udział w licytacji w Serwisie za10groszy.pl!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.