Zapłata i wysyłka wylicytowanego przedmiotu

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Zostałeś zwycięzcą Aukcji. Udało Ci się pokonać przeciwników w zaciętej rywalizacji o wymarzony przedmiot. Świadomość, że niebawem staniesz się posiadaczem super atrakcyjnego sprzętu, perfum lub zabawki wywołuje u Ciebie ekscytacje i wprowadza w stan euforii.

Gdy pierwsze emocje opadną, pojawia się pytanie: Co mam zrobić, by otrzymać wylicytowany produkt? Aby w pełni cieszyć się zwycięstwem, musisz opłacić zakończoną sukcesem Aukcję. Dopiero wówczas wymarzony przedmiot zostanie do Ciebie wysłany. Z poniższego tekstu dowiesz się jak wygląda procedura zapłaty i wysyłka.

Na opłacenie wylicytowanego przedmiotu masz 7 dni


Dopiero po pozytywnym zweryfikowaniu wygranej Aukcji możesz dokonać opłaty za wylicytowany przedmiot, wchodząc (po zalogowaniu się) w zakładkę Moje Konto → Aukcje → Wygrałem i klikając na przycisk Zapłać, znajdujący się obok wygranej Aukcji. Po wykonaniu tego kroku i wybraniu formy płatności zobaczysz podsumowanie transakcji oraz dane, które znajdować się będą na fakturze. Jeśli jest to pierwsza Twoja zwycięska Aukcja z przedmiotem, przy płatności za nią będziesz miał możliwość wprowadzenia danych do wysyłek, które zostaną zapisane na stałe w systemie Serwisu. Na ten adres będą wysyłane wszystkie wylicytowane przez Ciebie przedmioty, dlatego ważne podanie aktualnego miejsca zamieszkania, tego pod którym jesteś obecny najczęściej. To istotne, ponieważ tych danych nie można modyfikować, a ich zmiana może nastąpić jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Nie ma możliwości połączenia przesyłek i płacenia tylko raz za dostawę

Na opłacenie wylicytowanego przedmiotu masz 7 dni, ale zapewne większość z Was nie odkłada tego na później. W końcu im prędzej zapłacicie, tym szybciej cieszyć się będziecie z wymarzonego produktu. Kwota jaką musisz uiścić obejmuje wartość wylicytowanego towaru wraz z kosztami wysyłki, które określone są z góry, ale różne dla każdego przedmiotu. Informację o ich wysokości znajdziesz zawsze na stronie ze szczegółami Aukcji. Jeśli stałeś się zwycięzcą kilku Aukcji z tej samej kategorii (np. udało Ci się zdobyć na jednej Aukcji aparat, a na drugiej obiektyw) musisz koszty przesyłki opłacić osobno. Wynika to z faktu, że wylicytowane produkty pochodzić mogą od różnych dostawców. Nie ma zatem możliwości połączenia przesyłek i płacenia tylko raz za dostawę.

Towar zostanie do Ciebie wysłany w ciągu maksymalnie 14 dni

Gdy Biuro Obsługi Klienta otrzyma potwierdzenie Twojej płatności, towar zostanie do Ciebie wysłany w ciągu maksymalnie 14 dni. Po nadaniu Twojej przesyłki otrzymasz od Serwisu e-mail zawierający informacje na temat nazwy firmy kurierskiej i numeru listu przewozowego. Wypatruj kuriera przez okno codziennie, bo może się zjawić nieco wcześniej :). Pamiętaj, że w paczce, którą otrzymasz nie będzie faktury. Możesz ją poprać w formacie PDF w ciągu 30 dni od zapłaty, wchodząc w zakładkę Moje Konto → Aukcje → Wygrałem. Warto mieć ten dokument, gdyż stanowi dowód zakupu i jest podstawą gwarancji oraz złożenia reklamacji.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

4 Komentarze

 1. Czy mozna zaplacic za towar przy odbiorze gdy kurier przywiezie przesylke?

  Odpowiedz
  • Hej, za towar i przesyłkę możesz zapłacić tylko z wyprzedzeniem – online albo tradycyjnym przelewem, nie da rady zapłacić przy odbiorze

   Odpowiedz
 2. Wysyłacie przesyłki za granice?

  Odpowiedz
  • Jeżeli posiadasz Konto na za10groszy.pl realizacja wysyłek wygranych przedmiotów będzie odbywała się tylko na terenie Polski. Jeżeli chcesz korzystać z usług naszego Serwisu i odbierać wygrane na terenie innego kraju konieczne jest założenie Konta na odpowiedniej stronie naszego Serwisu “Wellbid”.
   Menu wyboru kraju znajduje się na dole strony głównej pod ikoną globusa. Wówczas prosimy wybrać odpowiedni kraj. Pamiętaj, że wymagany będzie dokument potwierdzający twój adres zameldowania w danym kraju.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.