Awatar – Twoja wizytówka na za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Identyfikacja wizualna to podstawa w kreowaniu swojej pozycji na rynku. Narzędzie w postaci loga wykorzystuje się w celu wywołania określonych emocji wśród odbiorców – zaciekawienia, sympatii, respektu. W naszym Serwisie Użytkownicy również mogą budować swoją pozycję. Wystarczy bowiem ustawić odpowiedni awatar, a rywal będzie utożsamiał nas z pewnym typem osoby.

Każdy Użytkownik Serwisu za10groszy.pl może sobie ustawić Awatar. Do wyboru jest aż kilkadziesiąt obrazków, m.in. uroczy kotek, przebiegły lisek, wesoły kurczak, dociekliwy detektyw. Te niepozorne symbole mogą spowodować istotne reakcje. A brak identyfikatora od razu sugeruje, że po drugiej stronie jest niedoświadczony Użytkownik, który dopiero zaznajamia się z zasadami Serwisu.

Chcesz straszyć – wybierz Drakulę, rozczulać – różowego króliczka, a może zamierzasz zmylić przeciwnika, więc możesz ustawić zabawnego ślimaka. Awatary mogą być częścią taktyki, bo dzięki nim tworzymy konkretne wyobrażenia, dając sygnał innym Użytkownikom, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas licytacji. Jak ustawić Awatar?

  • Aby wybrać Awatar, wejdź w zakładkę MOJE KONTO → Mój AWATAR.
  • Wybierz obrazek i kliknij Ustaw.
  • Jeśli chcesz zmienić Awatar, kliknij Wyczyść i wybierz inny obrazek.

Spersonalizuj swój profil i pokaż innym Użytkownikom, w jakim jesteś nastroju. Awatar możesz zmieniać tyle razy, ile chcesz, bo to usługa jest całkowicie za darmo!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.