Dlaczego warto licytować na za10groszy.pl?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Czym jest Serwis za10groszy.pl i dlaczego jest lepszy od innych, popularnych serwisów aukcyjnych? Odpowiedź jest prosta!

Zaglądasz na stronę znanego serwisu aukcyjnego w poszukiwaniu smartfona lub odtwarzacza mp3. Przeglądasz ofertę za ofertą i nie jesteś zachwycony, gdyż ceny wywoławcze są wysokie i z reguły narzucone z góry, a przez to mało zachęcające. Koniecznie zajrzyj na za10groszy.pl, a będziesz mile zaskoczony – u nas nie ma ceny minimalnej, licytacja rozpoczyna się zawsze od 0 zł, a jej końcowa kwota jest bardzo atrakcyjna.

W Serwisie za10groszy.pl masz gwarancję, że wszystkie produkty są nowe i oryginalnie zapakowane

Licytując w innych serwisach nie masz pewności, czy zamieszczone zdjęcie prezentujące produkt przedstawia właściwy przedmiot. Czasem mogą zrodzić się w Twojej głowie pytania: Czy to zdjęcie jest prawdziwe? A może telefon wystawiony przez sprzedawcę to zwykła, bezużyteczna atrapa? A może ów sprzedawca nie posiada tego przedmiotu i po wygranej licytacji oraz dokonaniu zapłaty, w ogóle go nie otrzymam? W przypadku innych sklepów lub serwisów nie zawsze znasz pochodzenie produktu, odstraszają Cię negatywne i neutralne komentarze innych osób, denerwuje wydłużający się czas wysyłki lub zerowy kontakt ze sprzedającym.

Biorąc udział w Aukcjach na za10groszy.pl możesz spać spokojnie! Po pierwsze – dajemy Ci gwarancję, że produkt o który walczysz wygląda dokładnie tak, jak na fotografii, jest w pełni sprawny i pochodzi prosto od zaufanego dostawcy. Wszystkie produkty na Aukcjach na za10groszy.pl są nowe i oryginalnie zapakowane!

U nas ceny są zawsze atrakcyjne!

Po drugie – nie musisz się bać o to, że Twoje e-maile pozostaną bez odpowiedzi. Biuro Obsługi Klienta szybko reaguje na zapytania Użytkowników i szczegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Po trzecie – od momentu potwierdzenia otrzymania przez Serwis zapłaty za wylicytowany przez Ciebie przedmiot, w najszybszym możliwym czasie kurier dostarczy Ci paczkę pod wskazany w Twoich danych adres. Co istotne, będziesz miał możliwość sprawdzić przesyłkę w obecności dostarczającego i upewnić się, czy jest sprawny, czy nie jest wadliwy lub czy nie jest wybrakowany.

Dbamy, by być blisko naszych Użytkowników

A co najważniejsze – bardzo dbamy również o to, by być blisko naszych Użytkowników. Dzięki organizowanym przez Serwis za10groszy.pl Aukcjom na żywo, każdy z Was może osobiście wziąć udział w licytacji i przeżyć te same emocje, które towarzyszą podczas wirtualnej rywalizacji. A do tego zdobyć cenne przedmioty i świetnie się bawić! Do waszej dyspozycji udostępniamy namiot pełen atrakcji i okazji do wygrania nagród niespodzianek – fajnych, oryginalnych gadżetów. Dajemy Ci szansę poznać znane postacie z polskiego show-biznesu, takie jak aktor Przemysław Cypryański, Natalia Siwiec i wielu innych. Takich wrażeń nie dostarczy Wam nikt inny!

Zatem na co czekasz! Dołącz do nas!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.