Najdroższy numer telefoniczny

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ile razy zdarzyło Ci się popaść w zakłopotanie, gdy zostałeś poproszony o podanie numeru telefonu, a nie potrafiłeś przywołać go z pamięci? Kupując telefon wraz z numerem, staramy się wybrać łatwo zapamiętywalny ciąg cyfr, nie zawsze jednak udaje nam się uzyskać taki, który z łatwością przyswoimy.

Takich dylematów nie ma zapewne anonimowy biznesmen z Kataru, który na aukcji charytatywnej wylicytował najprostszy, a zarazem najdroższy numer telefoniczny, gdyż jego cena wyniosła 2.750.000 dolarów amerykańskich. Jego bliscy i znajomi mogą dzwonić do niego, wystukując w klawiaturę – 666 6666. Poprzedni rekord przypadł w udziale chińskim liniom lotniczym, które numer 8888 8888 nabyły na aukcji za 270.000 dolarów US.

Prosty i łatwy do zapamiętania numer jest ważny, ale nie najważniejszy. Główną rolę odgrywa sam telefon, z którego dzwonimy. Jeśli uwielbiasz zaawansowane technologicznie, elektroniczne gadżety, „naszpikowane” nowoczesnymi funkcjami, koniecznie odwiedź Serwis za10groszy.pl i weź udział w licytacjach! Możesz stać się posiadaczem super telefonu. Na naszych Aukcjach smartfon HTC One Mini został wylicytowany za 0,53 zł, smartfon Apple iPhone 5c 16GB za absolutnie nieprawdopodobną kwotę – 0,08zł!

Też możesz stać się szczęśliwym zwycięzcą, zatem do dzieła!

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.