Już jutro! Aukcja na żywo na Pikniku Fryderyka!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chcesz razem z nami odbyć podróż w czasie i zdobyć atrakcyjne przedmioty? Przybądź koniecznie jutro, 12.lipca (sobota) do Zamku na Skale w Lądku- Zdrój i weź udział w Aukcji na żywo podczas Urodzinowego Pikniku Fryderyka!

Urodzinowy Piknik Fryderyka to cyklicznie organizowana uroczystość, podczas której przybyli na nią goście świętują kolejną rocznicę zorganizowanych w murach zamku w 1813 roku, urodzin Króla Pruskiego, Fryderyka Wilhelma III.

Biesiada, bogato zastawione stoły, koncerty muzyki klasycznej oraz wiele innych atrakcji czeka na wszystkich, którzy zechcą przyjść i bawić się tego dnia podczas imprezy pod gołym niebem. Swoje przysłowiowe, nie trzy, lecz… dziesięć groszy dorzucimy również my – Serwis za10groszy.pl.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy Aukcję na żywo, podczas której będziecie mogli wylicytować blender Braun oraz telewizor Samsung 32”, a dodatkowo w namiocie za10groszy.pl odbędzie się mini-aukcja, w której do zdobycia będą nagrody-niespodzianki! Startujemy już o godzinie 09:00!
To naprawdę niesamowita okazja, by zdobyć atrakcyjne przedmiotów w niebywale niskich cenach, a przy tym przeżyć niesamowite emocje!
Zachęcamy również do przybycia wszystkie wielbicielki talentu i urody gwiazdy serialu „M jak Miłość” – Przemysława Cypryańskiego, który jest ambasadorem wakacyjnych Aukcji na żywo Serwisu za10groszy.pl!

Zapraszamy wszystkich na Urodzinowy Piknik Fryderyka w Zamku na Skale w Lądku-Zdroju i do wspólnej, wyśmienitej zabawy z Serwisem za10groszy.pl!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.