Jak licytować?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Licytować można na wiele sposobów. Pomysłowość naszych Użytkowników nie zna granic. A dzięki kreatywności można opracować tę najbardziej skuteczną strategię, dzięki której wygranie Aukcji stanie się faktem.

Dlatego też już teraz zarejestruj się w naszym Serwisie i rozpocznij zabawę. Tylko u nas markowy sprzęt dostępny jest za grosze. Zabawa trwa, póki zegar odmierza czas. Licytację wygrywa ten, który Przebije ostatni! Ustaw Automat lub kliknij “Przebij” oraz wybierz metodę licytowania. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze z nich:  

Jesteś pierwszą osobą, która klika „Przebij”.

Z matematyczną dokładnością

Twoim atrybutem jest kalkulator, szczegółowo notujesz wszystkie zmiany ustawień i zachowania swoich konkurentów. Szacujesz, kiedy i komu skończą się BIDy. Bacznie obserwujesz rosnące zainteresowanie rywali, a każde Przebicie jest dokładnie przemyślane. Opracowujesz specjalny wzór, dzięki któremu inni Użytkownicy nie będą mieli szans.

Od pierwszej sekundy

Jasno dajesz do zrozumienia, że dany przedmiot bardzo Cię interesuje. Jesteś pierwszą osobą, która klika „Przebij” i nie dajesz za wygraną. Zawsze jesteś na czele listy licytujących. Pewne jest, że nie odpuścisz, póki produkt nie będzie Twój.

Z dala od komputera 

Nie musisz być nawet zalogowany, by brać udział w Aukcji.

Cenisz sobie niezależność, dlatego ustawiasz Automat, która za Ciebie wykona zadanie. Wymarzony produkt możesz wylicytować o każdej porze. Nie musisz być nawet zalogowany, by brać udział w Aukcji. Automat zapewni Ci spokój i radość z wygranej licytacji.

Bez planu

Cechuje Cię spontaniczność, a na Aukcjach szukasz przede wszystkim dobrej zabawy. W jednym momencie bierzesz udział w kilku licytacjach, licząc na łut szczęścia i wygranie Aukcji z bardzo cennym przedmiotem. Korzystasz zarówno z ręcznego przebijania, jak i z Automatu, dzięki czemu licytacje są jeszcze bardziej ekscytujące.

Z ukrycia 

Wnikliwie obserwujesz, co dzieje się na Aukcji i wkraczasz w najlepszym momencie.

Wnikliwie obserwujesz, co dzieje się na Aukcji i wkraczasz w najlepszym momencie. Mając świadomość, że rywale znacznie uszczuplili swój budżet, zwiększasz swoje szanse na zwycięstwo. Najczęściej przebijasz ręcznie, by mieć pełną kontrolę nad wydawanymi BIDami.

A Ty w jaki sposób licytujesz? Czy któraś z powyższych opcji opisuje Twoje zachowanie na Aukcji? A możesz masz inną koncepcję? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i zaskocz innych kreatywnością!


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.