Czy warto rzucać się na głęboką wodę?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Witam blogerów serwisu za10groszy.pl. Długo nie byłem na stronie serwisu, zniechęcony kilkunastoma porażkami w licytacjach. Troszkę pieniędzy straciłem wydając na doładowanie konta, więc musiałem się troszkę odkuć, aby znowu zakupić kolejny pakiet i przystąpić do ponownych licytacji.

Muszę przyznać, że obecny wygląd serwisu od strony blogowej jest bardziej przejrzysty i mocniej przyciąga oko osób, które odwiedzają stronę. Bardzo podoba mi się kącik techniczny, w którym można dowiedzieć się więcej na temat przedmiotów, które ukazują się na aukcjach w serwisie. Sporym zaskoczeniem dla mnie było ukazanie się rowerów tym bardziej, że kilka miesięcy temu pisałem na blogu propozycje ukazania się właśnie tego typu aukcji i tak też stało się. Teraz nie pozostało mi nic innego, jak po doładowaniu konta brać udział w licytacjach pakietów bidów. Chcę powiększyć moje zasoby i przy odpowiedniej ilości, zapolować właśnie na wymarzony rowerek.

Moja rada dla nowych akcjonariuszy serwisu – nie rzucajcie się na głęboką wodę tzn. mając na swoim koncie 1000 bidów

Moja rada dla nowych akcjonariuszy serwisu – nie rzucajcie się na głęboką wodę tzn. mając na swoim koncie 1000 szt. bidów. Wydaje się, że mamy tego bardzo dużo i śmiało możemy przystąpić do licytacji. Ja również tak myślałem, a gdy zacząłem przebijać się o wymarzony przedmiot straciłem wszystko, doładowałem konto i z pakietem 3000 bidów czułem się niepokonany. Jak możecie się domyśleć również zostałem pokonany. Moja rada – doładuj konto, bierz udział w licytacjach pakietów bidów i jak nazbierasz spory zasób bidowy, wtedy dopiero możesz wziąć udział w licytacjach przedmiotów. Nie jestem w stanie podpowiedzieć, jaka ilość bidów jest odpowiednia i pozwoli nam przystąpić do walki o przedmioty z innymi licytującymi.

Musicie wyczuć sami ten moment i zaryzykować – wtedy albo wygrywasz aukcję albo przegrywasz wszystko

Musicie wyczuć sami ten moment i zaryzykować – wtedy albo wygrywasz aukcję albo przegrywasz wszystko. Jeżeli masz zamiar przeznaczyć maksymalnie 500 bidów na daną aukcję, to lepiej nie licytuj w ogóle. Jak chcesz stracić, przykładowo 3000 bidów w 6 licytacjach, to lepiej zaryzykować i przeznaczyć te 3000 bidów na jednej wybranej aukcji. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo na wygraną.

A ja teraz zmykam licytować pakiety bidów, bo w końcu trzeba zacząć zbierać bidy na licytację nowego roweru.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Co ty licytujesz ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mi na wygranie bony 50 zł wystarcza 80 bidów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.