Urodzinowy Piknik Fryderyka z za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chcesz odbyć podroż w czasie z Serwisem za10groszy.pl i przenieść się o dwieście lat wstecz? Masz ku temu niepowtarzalną okazję! Już w sobotę, 12. lipca będziemy obecni podczas Urodzinowego Pikniku Fryderyka, który odbędzie się w Zamku na Skale w Lądku-Zdroju.

W sierpniu 1813 roku Król Pruski, Fryderyk Wilhelm III w murach Zamku na Skale urządził swoje urodziny. Na tę okoliczność wydarzenie to jest cyklicznie odtwarzane. Jest to okazja do świętowania kolejnej rocznicy urodzin Fryderyka, uczestniczenia w staropolskiej biesiadzie w formie pikniku, przy suto zastawionych stołach oraz towarzyszącym uroczystości koncertom muzyki klasycznej. W tym roku swą obecnością wydarzenie zaszczyci Laureat Złotego Fryderyka 2013 – multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor Józef Skrzek.

Urodzinowy Piknik Fryderyka zapewni swoim gościom wiele atrakcji, między innymi spotkanie z historycznymi postaciami, takimi jak car Aleksander I i oczywiście Fryderyk Wilhelm III. Wielu wrażeń dostarczy również Serwis za10groszy.pl! W pięknej, zamkowej scenerii odbędzie się Aukcja na żywo, podczas której chętni do wzięcia w niej udziału uczestnicy zawalczą, niczym prawdziwi rycerze i dzielne damy, o fantastyczne przedmioty. Prócz emocjonującej licytacji, przybyli goście będą mogli skorzystać w wielu innych atrakcji – wystarczy, że odwiedzą nasze stoisko. Spotkać tam będzie można znanego aktora, Przemysława Cypryańskiego, ambasadora naszych wakacyjnych Aukcji na żywo. Świetna zabawa gwarantowana!

Wsiądź z Serwisem za10groszy.pl do wehikułu czasu – przenieś się do epoki romantyzmu i zdobywaj cenne skarby, które dla Was przygotowaliśmy. Przybywajcie na Zamek na Skale do Lądka-Zdroju i bawcie się z nami podczas Urodzinowego Pikniku Fryderyka!

 

 

foto: http://www.zameknaskale.com.pl / oprac.wł

Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.