A gdyby tak ubrania prasowały się same…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chyba nie ma na świecie osoby, dla której prasowanie jest idealnym pomysłem na relaks. Kiedy Twoje żelazko ulegnie nieodwracalnemu zniszczeniu, wtedy nastąpi moment wyboru godnego następcy. Niestety nie zostało jeszcze wynalezione żelazko, które prasuje samo. Producenci z roku na rok prześcigają się w wymyślaniu coraz to lepszych udoskonaleń tego urządzenia.

Od żelazka przede wszystkim wymaga się lekkości, prasowania nawet największych zagnieceń (najlepiej jakby samo prasowało) oraz ładnego wyglądu. Wszystkie te cechy łączy ze sobą żelazko Philips GC 4870.

Funkcja Ionic DeepSteam pomaga przy rozprasowaniu nawet najtrudniejszych materiałów.

Urządzenie posiada funkcję Ionic DeepSteam, która pomaga przy rozprasowaniu nawet najtrudniejszych materiałów, takich jak len lub bawełna. Wyrzutnik pary ułatwi prasowanie zagnieceń. Niestety wiąże się to z częstym dolewaniem wody do dozownika.

W urządzeniu jest zamontowany jonizator tworzący mniejsze cząsteczki pary, które wnikają wgłąb materiału. Od dziś możesz wyprasować pościel złożoną w kostkę, co znacznie skróci czas prasowania.

Plusem jest również to, że żelazko posiada wyłącznik bezpieczeństwa. Zostawienie włączonego żelazka nie będzie już wymówką do zakończenia nudnej randki.

Żelazko zostało zaopatrzone w długi kabel, dzięki czemu nie zahacza o deskę podczas prasowania. Inną bardzo przydatną funkcją jest wyposażenie urządzenia w funkcję odkamieniania, dzięki czemu do zbiornika na wodę można wlewać wodę prosto z kranu.

To super żelazko możesz znaleźć na Aukcji w kategorii Dom i Ty 

Philips_GC_4870_za10_o_2


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Bardzo fajne żelazko w użyciu. Ja tam korzystam z przyjemnością:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.