Tablet i laptop w jednym?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Tablety coraz częściej zastępują laptopy. Jeszcze kilka lat temu przenośne komputery były dużo cięższe od modeli dostępnych obecnie na rynku. Na wakacje, do pracy, czy spotkanie biznesowe. Dziś tablet możesz zabrać wszędzie.

Pisanie esejów, czytanie lub inna praca przy wykorzystaniu tabletu, po kilku godzinach mogą stać się męczące. A gdyby tak połączyć technologię dotykową z tradycyjną klawiaturą? 

Asus Transformer Book 10,1″ łączy ze sobą technologię laptopa i jakości tabletu.

Laptop Konwertowalny Asus Transformer Book 10,1″ łączy ze sobą technologię laptopa i lekkość tabletu.

Urządzenie korzysta z  systemu Windows 8, który idealnie współgra z panelem dotykowym. Dzięki temu praca bez klawiatury jest równie przyjemna i łatwa.

Czterordzeniowy procesor Intel® Atom™ Z3740 zapewnia działanie bez zarzutów, nawet na wielu płaszczyznach w tym samym czasie.  ASUS SonicMaster to wysokiej jakości, realistyczny dźwięk. Zaawansowana technologia eliminuje szumy i niedoskonałości dźwięku.

Chcesz poczytać e-booka w drodze do pracy? Odepnij klawiaturę i ciesz się lekkim sprzętem. Kiedy dojedziesz do pracy, możesz swój tablet zmienić w laptop, który z powodzeniem wykorzystasz podczas spotkania biznesowego.

Dodatkowo, dzięki wyposażeniu w złącze mikro HDMI istnieje możliwość podłączenia laptopa Asus Transformer Book 10,1” do telewizora Full HD, bez obaw o utratę jakości obrazu.

Plusem jest to, że kupując jedno urządzenie, w rezultacie zyskujesz dwa. Wygodny tablet, który możesz zabrać wszędzie, oraz dodatkowo urządzenie nadające się do pracy.

Ten super sprzęt dostępny jest w kategorii Komputery i Konsole

Asus-Transformer-Book-T100TA-DK005H_wellbid_o_2


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.