Sebastien Ogier zwycięzcą Rajdu Polski

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Rajd Polski w Mikołajkach – siódma eliminacja Mistrzostw Świata już za nami. Dla polskich fanów motoryzacji była to znakomita okazja do spotkania największych gwiazd sportów motorowych na świecie.

W jednej z najpiękniejszych mazurskich miejscowości kibice mogli poznać takich kierowców jak: Krzysztof Hołowczyc, Robert Kubica, Mikko Hirvonen czy Sebastian Ogier. Ten ostatni, aktualny Mistrz Świata w Mikołajach sięgnął po raz pierwszy w karierze po zwycięstwo w Rajdzie Polski. Francuz wyprzedził kolegę z zespołu Adreasa Mikkelsena, trzecie miejsce zajął reprezentant Belgii, Thierry Neuville.

W dniach 26-29 czerwca Mikołajki zamieniły się w stolicę polskiej motoryzacji. Dla kibiców organizatorzy przygotowali ogrom atrakcji. Nie mogło zabraknąć też nas, Serwisu za10groszy.pl.

Przy naszym stoisku kibice mogli otrzymać nie tylko rady dotyczące licytowania, ale również wychodzili obdarowani gadżetami firmowymi. Największą radość sprawiła kibicom obecność przy naszym stoisku Bernardo Sousy oraz Hugo Magalhãesa, portugalskich kierowców reprezentujących klub Benfica Lizbona. Kierowcy z przyjemnością pozowali do zdjęć i rozdawali autografy na koszulkach portalu za10groszy.pl.

Aukcje można porównać z wyścigami. Zegar odliczający czas do końca licytacji jest jak ten, który mierzy czasy na oesach – mówił dla TVP, Bernardo Sousa.

Sam brałem udział w takiej aukcji. Są to ogromne emocje, podobne jak wyścig, wymagające pełnej koncentracji – wtórował mu jego pilot, Hugo Magalhães.

Popołudniową porą na kibiców czekała dodatkowa dawka adrenaliny. Nasz portal przygotował Aukcje na żywo, w których do zdobycia były m.in. 32 – calowy telewizor Smart TV, konsola Playstation 4, Nawigacja Tom-Tom oraz Karcher. Wśród licytujących pojawiły się również gwiazdy, aktorzy Olga Kalicka oraz Wojtek Sikora.

Podczas Aukcji największym zainteresowaniem okazała się konsola Playstation 4, którą udało się wylicytować za jedyne 60 groszy!

To była świetna zabawa. Nawet nie wiem jak udało mi się wygrać. Zagadałem się z kolegą i w ostatnim momencie zalicytowałem. Udało się! – mówił szczęśliwy zwycięzca Playstation 4.

Wszystkie te przedmioty, które w Aukcjach na żywo w Mikołajkach wylicytowano za cenę poniżej złotówki, znaleźć możecie na za10groszy.pl! Nie czekajcie i licytujcie, jeśli chcecie zostać szczęśliwymi posiadaczami tych atrakcyjnych przedmiotów!

 

This slideshow requires JavaScript.


Autor:

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.